In Memoriam T. Schenk In Memoriam C. Bouwens In Memoriam H. Göksu (vervolg van pag 23) De heer K. Rijnhout (72) is overle den op 6 januari. De heer Rijnhout is op 18 maart 1953 bij Amstel in dienst getreden. Sinds 1 april 1986 was de heer Rijnhout met pensioen. De heer A.A. van Roon (72) is op 21 december 1993 overleden. De heer Van Roon is op 6 juli 1953 in dienst getreden. Hij was sinds 1 augustus 1986 met pensioen. Op 27 december 1993 is de heer M.C. Schrauwen (66) overleden. De heer Schrauwen trad op 1 december 1977 in dienst. Sinds 1 februari 1992 was de heer Schrauwen met pensioen. De heer H. Roland (71) is op 28 december 1993 overleden. De heer Roland trad op 1 november 1939 in dienst. De heer Roland is op 1 februari 1987 met pensioen gegaan. Op 31 december 1993 is de heer G.F. van den Heuvel (78) overleden. De heer Van den Heuvel trad op 28 november 1955 in dienst en is op 1 augustus 1980 met pensioen gegaan. De heer L.C. Sweerts (99) is 12 januari overleden. De heer Sweerts trad op 11 mei 1926 in Amsterdam in dienst en ging op 1 april 1956 vervroegd met pensioen. Op 12 januari overleed de heer C.E. Sutler (90). Hij kwam op 7 maart 1921 in dienst in Rotterdam. Op 1 december 1968 ging hij met pensioen. Op zaterdag 8 januari werden wij overvallen door het bericht dat Tjeerd Schenk totaal onverwacht was overleden. Hij werd 49 jaar. Tjeerd kwam op 21 april 1975 bij Heineken in dienst als Storings monteur bij de brouwerij in Amster dam. Zijn uitstekende vakkennis, zijn perfecte gevoel voor servicever lening en zijn coöperatieve instel ling binnen de afdeling, leidden tot zijn benoeming tot Senior Monteur binnen het Regionaal Service Cen trum West- en Midden-Nederland in Hoofddorp. Zijn voortrekkersrol vertaalde zich ook in zijn gezinssituatie. De hech te onderlinge band is daarvan een blijvend bewijs. Naast gezin en werk kon Tjeerd zich volledig laten gaan in zijn grote hobby: het wer ken aan èn het varen met zijn (sleep)boot. Clubgenoten deden nooit tevergeefs een beroep op zijn hulpbereidheid. Wij zullen Tjeerd blijven herinneren als een gedreven en bewogen per soonlijkheid. Wij wensen zijn familie en in het bijzonder zijn vrouw Gerda en zijn kinderen heel veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Op 2 januari 1994 is onze collega Cor Bouwens overleden. Hij werd 48 jaar. Cor is in 1971 bij Heineken Rotterdam begonnen. Toen drie jaar later de brouwerij in Zoeterwoude werd opgestart, werd hij daar naar toe overgeplaatst. Aanvankelijk als Storingsmonteur in de afdeling Verpakken, maar sinds 1981 als Storingsmonteur in de afdeling Brouwen en Energie. Daar was hij een gewaardeerde en zeer sociale collega. Op mstige momenten was hij dan ook altijd welkom voor een praatje. In die tijd organiseerde hij ook voor de ploeg ieder jaar een dagje uit. Dit waren prima georganiseerde en gezellige dagen. Hoewel de organisa tie weieens veranderde, bleef Cor altijd dezelfde. Een goed gestemde, zeer zelfstandig werkende monteur, die altijd bereid was collega's te helpen. Tot begin september werkte hij normaal door, zei het dat hij soms raar hoestte. De eerste onderzoeken waren toen al geweest. Na de uit slag hiervan meldde hij zich ziek. Het zat niet goed. De teleurstelling was groot toen de laatste onder zoeksresultaten bekend werden en bleek dat de ziekte keihard en onherstelbaar had toegeslagen. Temg thuis, nog maar een paar weken na zijn ziekmelding, was het aftellen. Hoe lang nog? Hij was zich terdege van zijn situatie bewust, maar gedroeg zich moedig en regel de veel zaken nog zelf. Hij kreeg bezoek, veel bezoek en niemand hoorde hem klagen. Voor zijn vrouw en zoon moet het een heel moeilijke periode zijn geweest. Zoveel drukte, geen tijd om het allemaal te begrijpen. Wij wensen hen veel sterkte om dit ver lies te verwerken. Op 10 januari overleed ten gevolge van een langdurige, slopende ziekte, de heer H. Göksu. Hij was slechts 54 jaar. De heer Göksu was sinds april 1972 bij ons bedrijf werkzaam. Eerst in de Amsterdamse brouwerij en vanaf januari 1982 in de afdeling Verpak ken in Zoeterwoude. Wij hebben de heer Göksu leren kennen als een mstige man en een betrouwbare collega, die onopval lend maar toegewijd zijn werk deed. Wij wensen de familie alle sterkte toe om dit verlies te dragen.

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 27