Onze dienst verlieten Overleden Mede namens echtgenote en kinderen dank ik voor alle blijken van belangstelling, die ik ter gelegenheid van mijn afscheid heb ontvangen. P.A.M. Janssen Het is nog steeds, naast alle ver driet, fijn te ervaren, dat zovelen sympathie hadden voor mijn lieve man en onze onvergetelijke vader Ad Somers. U hebt dat doen blijken door Uw komst, Uw brieven, Uw kaarten, de mooie bloemen en ook nu nog door Uw medeleven met ons. Voor dit alles willen wij U har telijk bedanken. Loes, Simone, Martijn en Joost Namens mijn vrouw, kinderen en mezelf wil ik hierbij iedereen harte lijk bedanken voor de belangstel ling, goede wensen en cadeaus die ik heb mogen ontvangen bij mijn afscheid. Ook wil ik alle collega's van ploeg A bedanken voor de pret tige samenwerking. Henk Fleuren Hiermee bedank ik, ook namens mijn vrouw, de directie van Heineken en Sonja van Kooten voor de bloemenhulde en het feestpakket dat wij mochten ontvangen bij ons 40-jarig huwelijksfeest. Hartelijk dank. G.J. Knobbe en J.C.C. Knobbe-Aalbers Wij bedanken Heineken en alle collega's voor de bloemen, cadeaus en andere reacties na de geboorte van onze zoon Steven. Wim en Corrie Bour Heel graag willen Margreet en ik u zeer hartelijk bedanken voor uw blijk van belangstelling en waarde ring bij het 25-jarig dienstjubileum van 15 november jongstleden. Het heeft ons bijzonder blij verrast zoveel aandacht te mogen ontvan gen. Daarbij zijn wij in verlegenheid gebracht door de prachtige cadeaus die wij mochten ontvangen. De zeer druk bezochte en geanimeerde receptie, door de leuke sketches/ anekdotes en uw goede en aardige wensen, zal ons nog lang bijblijven. Margreet en Luuk van Doornik Blij verrast waren wij op onze 50-jarige huwelijksdag met het mooie bloemstuk en het vorstelijke cadeau in enveloppe, die overhan digd werden namens de directie van Heineken. Mede namens mijn vrouw wil ik U hiervoor hartelijk bedanken. Dat U deze geste gedaan hebt, na ruim twaalf jaar niet meer in actieve dienst, stellen we zeer op prijs. We wensen u nog een voor spoedig nieuwjaar. Dit laatste ook voor de brouwerij, waar ik steeds met plezier gewerkt heb. Nogmaals dank voor al het gebodene. Met vriendelijke groeten, J. Puts Mede namens mijn vrouw wil ik de directie van Heineken Nederland hartelijk dankzeggen voor de atten ties in de vorm van een drankenpak ket, bloemstuk en de enveloppe met inhoud die we ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk mochten ontvangen. En niet te vergeten onze hartelijke dank aan mevrouw Van Kooten voor haar nooit aflatende inzet voor de 'oude' oudgedienden van Heineken Amsterdam. Rie en Siem Kos Hierbij wil ik U, mede namens mijn vrouw, hartelijk bedanken voor de getoonde belangstelling en de cadeaus bij ons 50-jarig huwelijks jubileum op 29 december 1993. J. Sieders Onze hartelijke danlc voor de cadeaus die wij ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk op 16 december 1993 hebben ontvangen. Van het drankenpakket is goed gebruik gemaakt en de prachtige plant staat heel mooi en doet het bijzonder goed in onze huiskamer. Familie E. Piest, Winschoten Wij zeggen u hartelijk dank voor het welkome geschenk, door mevrouw Van Kooten overhandigd ter gele genheid van ons 60-jarig huwelijk. Mede door uw goede wensen was het voor ons een onvergetelijke dag. Tevens danken wij u hartelijk voor het prachtige kerstpakket. Wij wensen u allen een gezond en voorspoedig 1994. J. Winkel en G. Winkel-Lans Mede namens mijn vrouw wü ik hierbij de directie hartelijk danken voor het mooie bloemstuk en het drankenpakket voor ons 40-jarig huwelijk. Mevrouw Van Kooten willen wij bedanken voor haar aanwezigheid op onze receptie, waardoor wij de band met de brouwerij weer voelden. Wim en Diny Meyer Hierbij willen mijn vrouw en ik gebruikmaken van de gelegenheid om de directie van Heineken harte lijk te bedanken voor het mooie, maar ook overheerlijke, kerstpakket dat wij thuis mochten ontvangen. Ook bedankt voor de leuke dag die wij op 22 december hebben gehad. Verder wensen wij Heineken een goed 1994 toe. Fam. H.M. Soores (Na een dienstverband van drie oj meer jaar) Horecagebieden J.A.G. Thonen (Drankenhandel Nijmegen Expeditie) Mw. E.J. van Heumen-Alberts (Drankenhandel Rijssen Verkoop) M.J. Kers (HTD Noord-Nederland) A.P. Maljers (HTS West en Midden- Nederland) Zoeterwoude L.P.M. de Jonge (Distributiebeleid Horeca) J.J. Noorlander (HTS) C.I. van Rooijen (Corporate Pmchaising) De heer M. Löwenstein (65) is over leden op 13 december 1993. De heer Löwenstein is op 8 april 1963 bij Amstel in dienst getreden. Sinds 1 februari 1993 was hij met pensioen. Op 4 december 1993 is de heer H.W. van Wiggen (70) overleden. De heer van Wiggen trad op 21 januari 1959 in dienst. Sinds 1 april 1988 was de heer Van Wiggen met pensioen. De heer J. de Wilde (70) is overleden op 5 december 1993. De heer De Wilde is op 1 november 1950 in dienst getreden. Sinds 1 december 1988 was hij met pensioen. Op 6 december 1993 is de heer J.C. Gerdes (81) overleden. De heer Ger- des trad op 31 januari 1949 in dienst bij Amstel. Sinds 1 augustus 1977 was de heer Gerdes met pensioen. De heer H. Duiker (77) is overleden op 17 december 1993. De heer Dui ker is op 18 maart 1935 in dienst getreden. Sinds 1 augustus 1981 was hij met pensioen. Op 25 december 1993 is de heer H.J. Lindeboom (70) overleden. De heer Lindeboom trad op 19 mei 1947 in dienst bij Amstel. Hij is op 1 januari 1989 met pensioen gegaan. Op 23 december 1993 is de heer P.L. Dijkgraaff (82) overleden. De heer Dijkgraaff trad op 8 december 1958 in dienst. Sinds 1 april 1976 was de heer Dijkgraaff met pensioen. (vervolg op pag. 27)

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 23