Huwelijken Geboorten Buitenland V Dankbetuigingen Amsterdam Mw. F.Th.B. v.d. Klis (Corporate Human Resources) met W. Klaver Mw. A.A.M.A. Beerendonk (Interne Dienst Postkamer) met M.F. Kwaaitaal Horecagebieden R.A.W. van Steijn (Drankenhandel Hoofddorp Magazijn) met mw.T. Koning Zoeterwoude R.C.J. Mulder (Personeelsdienst) met mw. C. Hcndrikse A.J.M. Pires (Verpakken) met mw. A. R.O. Rocha Mw. F.C.M. de Jongh (Research and Development) met R.R. Paschier Amsterdam Aniek, d.v. B.P.F. van der Pols (Administratie en Planning RSD) Horecagebieden Simone, d.v. N.J. Verkley (Centrale Horeca Technische Dienst) Idske, d.v. H. Werkman (Speciale Brigade) Rotterdam Rectificatie Talitha, d.v. R. Roest (Export Transport Afdeling) Zoeterwoude Cherlyne, d.v. R. Smits (ploeg 5, kelders) Rick, z.v. mw. C.A.M. Schonewille (Interne Dienst) Marvin, z.v. Mw. M.P. Rood-akker- den Outer (Centrale Contracten Horeca) Chenna, d.v. F.A. Tabeling (Bouwadviesbureau) Nick, z.v. C.P. Blokland (Verkoop Thuisverbruik) Robert, z.v. L.J. van Haaften (HTS) Nadine, d.v. R.R. Nixdorff (Research and Development) Dorine, d.v. Ch. Hintzen (Thuisverbruik) Angola De heer L. Istvankovics is per 17 december 1993 teruggekeerd uit Angola. Hij was daar werkzaam als Chef d'Atelier bij Nova Empresa de Cervejas de Angola te Luanda- Nocal. De heer R.L.P. Volckaert is per 24 januari 1994 in dienst getreden van Heineken en is per diezelfde datum uitgezonden naar Angola, waar hij de functie van Brewer zal uitoefe nen bij Nova Empresa de Cervejas de Angola te Luanda-Nocal. Rwanda De heer L.P. Jolie is per 10 januari 1994 uitgezonden naar Rwanda, waar hij de functie zal bekleden van Directeur Technique bij Bralirwa S.A. te Gisenyi. De heer Jolie was voorheen werkzaam in dezelfde functie bij S.A. Brasseries du Came- roun te Douala, Cameroun. Nigeria De heer A. Deen is per 3 januari 1994 gedetacheerd naar Nigeria, waar hij de functie vervult van Head Brewer bij Nigerian Breweries Plc. te Lagos. De detachering is gepland voor ongeveer zes maanden. Papoea Nieuw Guinea De heer H.J. Rutgers is per 7 decem ber 1993 teruggekeerd uit Papoea New Guinea, waar hij de functie uitoefende van Executive Engineer bij South Pacific Holdings Ltd., in Boroko. Tsjaad De heer E.W. Benne is per 10 janu ari 1994 teruggekeerd uit Tsjaad, waar hij de functie uitoefende van 2ème Technicien bij Brasseries du Logone S.A. te Mondou. U.S.A. De heer D. Walsh is per 17 januari 1994 uitgezonden naar New York. Hij zal binnen de Van Munching Co. Inc. organisatie de functie van Financial and Information System Planning Manager gaan uitoefenen. China De heer A. Dalstra heeft zijn uit zending naar Asia Pacific Breweries Pte. Ltd. in Singapore, als Chief Engineer TUAS beëindigd en is per 1 januari 1994 als Executive Engineer uitgezonden naar Shanghai Mila Brewery Co., te Shanghai, China. Vietnam De heer J.P. van der Maden is per 11 januari 1994 teruggekeerd uit Viet nam, waar hij de functie uitoefende van Project Engineer Mechanical bij Vietnam Brewery Ltd., in Vietnam. Burundi De heer F.N. Glavimans is per 2 januari 1994 temggekeerd uit Burundi, waar hij de functie uitoe fende van Coordinateur Service Technique bij Brarudi S.A.R.L. te Bujumbura. St. Lucia De heer C.W. Houck is per 17 december 1993 temggekeerd uit St. Lucia, waar hij voor vier maanden was gedetacheerd als Management Trainee Marketing/Distribution bij Windward Leeward Brewery Ltd., in Vieux Fort, St. Lucia. Voor het heden ontvangen waarde volle en nuttige kerstpakket, betuig ik U - mede namens mijn vrouw - onze hartelijke dank. Wederkerig wensen wij U allen een zegenrijk 1994, zowel privé als zakelijk. U nogmaals ten zeerste dankzeggend, verblijf ik, Th.f. Stevens Langs deze weg willen mijn zoon en ilc U allen hartelijk bedanken voor de warme belangstelling die wij van U allen mochten ontvangen bij het overlijden van mijn man C.A. Bou- wens. De collega's en alle tennis- vrienden en bekenden die hem tot het laatste bezochten hebben een warmte bij hem en ons achtergelaten die wij nooit zullen vergeten. Ook de hartelijke dank voor al Uw bloemstukken en bezoek op zijn laat ste reis was voor ons een grote steun voor toen en in de toekomst. Heel heel erg bedankt namens mij en mijn zoon Ron. Mevr. Bouwens-Hilgersom Langs deze weg bedankt ploeg 82 van de Storingsdienst in Zoeterwoude ploeg 83 voor het belangeloos over nemen van de nachtdienst van woensdag 5 op donderdag 6 januari. Hierdoor kon ploeg 82 in zijn geheel de volgende morgen de crematie bijwonen van de onlangs overleden collega Cor Bouwens. Jongens, hartstikke bedankt! We zullen dit niet vergeten. Jullie collega's van ploeg 82

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 22