OR-verkiezingen in zicht Va*rt? "je hoeft geen te zijn om je kandidaat te stellen." Waarschijnlijk heeft u ze al zien hangen: de OR- verkiezingsposters. Een initiatief om de verkiezingen onder de aandacht te brengen van een wat breder publiek. Op deze posters staan acht OR- leden uit de verschillende vestigingen van Heineken. Zij roepen collega's op zich kandidaat te stellen of op 30 maart te gaan stemmen. De teksten zijn afkomstig van de OR-leden zelf. "Je kunt wel kritiek hebben, laat het niet bij woorden, maar doe er zelf wat aan!" ©ir~ vakbondslid «een ef» clan krant nog niet heeft ontvangen, kan deze alsnog aanvragen bij Journalistieke Produkties in Zoeterwoude (071-457234). De postercampagne is een pro- duktie van de afdeling Journa listieke Produkties. Deze heeft in samenwerking met de COR, de OR'en, de afdeling Interne Betrekkingen en directie HNB een OR-verkiezingscampagne ontwikkeld. Behalve de posters vallen daar ook vier verkie zingskranten onder, die in januari, februari, maart en april verschijnen. De eerste is in middels uitgekomen en bevat interviews met ondermeer OR- voorzitter Frans van Oorschot, OR-overlegvoorzitter Han de Goederen en Siger Seinen van Bureau Overlegstructuren. De kranten zijn naar het huis adres van alle actieve mede werkers verzonden. Wie de Stel u kandidaat Overigens kunt u zich nog tot 23 februari aanmelden als vrije (niet vakbondsgebonden) kandidaat voor de OR-verkie- zingen. U moet dan wel een half jaar in vaste dienst zijn en dertig handtekeningen ver zamelen van collega's die evenmin aan een vakbond zijn verbonden. Voor meer informatie hier over kunt u terecht bij Siger Seinen van Bureau Overleg structuren. Zijn telefoonnum mer is: 071-456995. Fred Dahlhaus Voorzitter OR Zoeterwoude Sylvia de Mooij OR-lid Zoeterwoude heineken

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 16