25 jaar L. van Doornik Afscheid P.A.M. Janssen Zoeterwoude In het ont vangstgebouw De Hooiberg werd 15 november het 25-jarig jubileum van de heer Luuk van Doornik gevierd. Hij is werk zaam bij Beheer Administratie ve Systemen. Het was die dag exact 25 jaar geleden dat Luuk bij Heineken in dienst kwam. Samen met zijn vrouw en kin deren werd hij eerst ontvangen in de Raadskamer. De opkomst hiervoor was zo groot dat de receptie al snel begon. Tijdens de receptie werden, onder ande re door de afdeling Administra tie Bier, diverse sketches opge voerd. Vervolgens kreeg Luuk van Doornik de gouden jubi- zelf, volgde een drukbezochte en buitengewoon gezellige receptie. van de Heineken Technische Dienst. Tijdens de receptie werd de jubilaris toegesproken door zijn chef de heer M. J.F. Dirks, de directeur van HTS de heer L. van Limburg Stirum en per soneelsfunctionaris H.L. van der Werff. De collega's voerden een stukje a la 'Ook dat nog' op. Daarna kreeg Harry Rijven de uitgebreide 'Dikke van Dale' en een vulpen cadeau. De receptie was een gezellig en informeel samenzijn. Zoeterwoude In De Hooiberg werd op 2 december het 25-jarig jubileum van de heer H.J.f.M. Rijven gevierd. Harry Rijven kwam 25 jaar geleden op 1 december in dienst bij Heine ken. Op dit moment is hij pro ject-manager bij Project Services Heerlen Na 25 dienstjaren nam de heer P.A.M. Janssen afscheid van Heineken. Peter Janssen is, op een onderbreking van enkele jaren na, werkzaam geweest voor de horeca-organi- satie in Zuid-Nederland. Vanaf 1983 bekleedde hij de functie van hoofd Horecagebied Lim burg. Tijdens de voorontvangst van de receptie sprak zijn opvol- Naast de (oud) Heineken-colle- ga's waren zeer veel zakelijke relaties naar Heerlen gekomen om Peter en echtgenote Til de hand te schudden. Het Maas trichtse Garderegiment 'De Kachelpiepers' zorgde voor de muzikale omlijsting. leumspeld opgespeld en werd hem een cadeau overhandigd. De Jubilaris werd verrast met een videorecorder en enkele videobanden. Na een persoonlijk woordje van Luuk van Doornik ger Rob van Leendert hem toe. Daarna werd namens het per soneel een envelop met inhoud overhandigd. Na het dank woord van Peter Janssen begon de officiële receptie in de grote zaal van Auberge De Rousch.

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 31