Gezamenlijk afscheid tien medewerkers C.F.M. Priemus was aflosser op de afdeling Verpakken. Na zijn 25-jarig dienstjubileum heeft hij gebruik gemaakt van de vertrek- regeling. J. de Koning was bedrijfswerk- tuigkundige. Hij was van alle afscheidnemers het langst in dienst, namelijk 28 jaar. Ook hij maakte gebruik van de 57'k regeling. De heer H.J.A. Fleuren, Vork heftruckchauffeur, maakt pas met ingang van 1 januari 1994 gebruik van de 57'/2-jarigen rege ling. Hij gaf er de voorkeur aan op deze dag, na 16 jaar, afscheid te nemen van zijn collega's. De heer A.A. v. d. Heuvel, even eens Vorkheftruckchauffeur, maakt na 24 dienstjaren gebruik van de 55 regeling. De heer A. Mulder, Specialist Brandweermateriaal, gaf zijn unieke funktie na 21 jaren op, om gebruik te maken van de 55+ regeling. De heer J.C.A. van Wanrooij, Corveeër, was deze dag met zijn 13 dienstjaren het kortst in dienst. Ook hij maakt gebruik van de 55 regeling. Ook de heer T.W.A. Coppens, Kantinebediende, maakt gebruik van deze regeling, en wel na 20 jaren. De heer C J. Schapendonk, Cor veeër, gaat na 24 dienstjaren aan een andere levensfase beginnen. Hij maakt gebruik van de ver- trekregeling 57'/i jarigen. Na de ontvangst werden de afscheidnemers en hun partners toegesproken door de bedrijfs leider, de heer Ubbink. Daarna volgde een feestelijke lunch. De heer Zandvliet maakte van de gelegenheid gebruik om de tien medewerkers namens het Management Team te bedan ken voor hun jarenlange inzet en bijdrage aan de Bossche brou werij. Na de lunch volgde een gezelli ge en drukbezochte receptie. Tijdens deze receptie werden de afscheidnemers persoonlijk toe gesproken door hun chefs. Staand v.l.n.r.: A. v.d. Heuvel, C. Priemus, A. Mulder, C. Schapendonk, J. v. Wanrooij, J. de Koning. Gehurkt v.l.n.r.: A. Rodriquez-Rodriquez, H. Fleuren, T. Coppens, L. Sueiro Gonzales Den Bosch De Bossche brou werij heeft afscheid genomen van 214 jaren brouwerij-erva ring. Dit gebeurde op 8 oktober tijdens het collectieve afscheid van de tien heren: A. Rodriquez - Rodriquez, bedie ningsman Verpakken. Na 22 dienstjaren maakte hij gebruik van de 57Vz regeling. L. Sueiro Gonzales, bedienings man Verpakken. Hij maakt na 21 dienstjaren gebruik van de 57'h regeling.

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 30