ud Nieuw 1993 A Niek Termes nam ook dit jaar afscheid van Heineken. Hij was medewerker Horeca Tap Servi ce bij het Regionaal Service Cen trum Hoofddorp. Niek Termes heeft in 1993 meerdere hoogte punten meegemaakt. "Mijn afscheid van Heineken was een Hans de Vente is werkzaam als produktie-medewerker bij Vru- mona te Bunnik. Hij kreeg dit jaar twee keer een prijs van de Ideeënbus. Bij elkaar een som van twintigduizend gulden. "Dat was een beste klapper. Natuurlijk was dit ook mijn hoogtepunt van 1993. In eerste instantie geloofde ik het niet en de tweede keer dacht ik hele maal dat ze me in de maling namen. Ik was helemaal van de kaart en liep wekenlang met mijn hoofd in de wolken. Ik onvergetelijke dag, maar daar na volgde nog een onvergetelij ke tijd. Ik ben namelijk met mijn vrouw en wat kennissen vijfenhalve week met de cara van door Noorwegen getrok ken. Dat was een heel avon tuurlijke ervaring. Daarnaast waren mijn ouders dit jaar zestig jaar getrouwd. Die fees telijke dag heb ik samen met mijn vrouw georganiseerd. Voor zulke dingen heb ik nu alletijd. Tot slot wil ik nog even het dagje uit met de oud Hei- neken-medewerkers noemen. Dat was ook fantastisch. heb er een mooie stereoset en een bubbelbad van gekocht. De rest staat netjes op een spaar rekening. Ben Jonk, werkzaam bij Admi nistratie Beheer Onroerend Goed te Zoeterwoude werd in 1993 voor het eerst vader. "Vader worden van een gezon de tweeling, dat was het hoog tepunt van 1993 voor mij en mijn vrouw. Daardoor is het een jaar geworden om nooit te vergeten. De redactie van Vers van 't Vat Peter Huijsmans vierde dit jaar zijn 25-jarig jubileum bij Hei neken. Hij is werkzaam bij de afdeling Verpakken te Den Bosch. "Over het hoogtepunt van 1993 hoef ik niet lang na te denken. Mijn jubileum bij Hei neken was grandioos; een echt hoogtepunt. Alles was tot in de puntjes georganiseerd. Er was veel aandacht voor mij en mijn gezin. Heel veel medewerkers les Blits, magazijnmedewerk ster te Den Bosch werkt sinds september bij Heineken. "Na twaalf jaar voor een uitzend bureau gewerkt te hebben, was het voor mij dit jaar een hoog tepunt om een vaste baan bij Heineken te krijgen. Ik zocht al lang naar vastigheid en deze aanbieding was mijn grote kans. Het werk bevalt me is in het kader van Oud Nieuw op zoek geweest naar Heineken-medewerkers die onder dat motto opgevallen zijn in 1993. Aan deze Heineken- medewerkers is gevraagd wat voor hen het hoogtepunt van 1993 was: Gerard van Ooijen van de Admi- nistratie van Drankenhandel Van Dorst-Liebrand-Olderaan te Den Bosch vierde dit jaar zijn 25- jarig jubileum. "Het jubileum was de mooiste dag van het jaar. Alles was prachtig gere geld. Ik heb veel mooie cadeau's gekregen en het was een hele gezellige dag, niet opge klopt ofzo, maar gewoon gemoedelijk. Maureen Kemerling is in 1993 bij Heineken in dienst gekomen als secretaresse van de Medi sche Dienst te Zoeterwoude. "Het hoogtepunt van 1993 was voor mij, mijn eerste eigen vas te baan bij Heineken. Daarmee heb ik het vreselijk getroffen want eerst werkte ik namelijk via een uitzendbureau. Ik werk nu op een leuke en gezellige afdeling en mijn werk is hele maal naar mijn zin. Louis Timmermans nam dit jaar na 27 jaar trouwe dienst afscheid van Heineken. Hij werkte bij Intern Transport te Den Bosch. "Mijn afscheid was de mooiste dag van 1993 voor mij en mijn vrouw. Wezijnheel goed onthaald en het was voor tweehonderd procent gezellig. kwamen mij feliciteren. Het was een uitbundige dag. prima. was 1993 een jaar van hereni ging. "Ik kom uit het Hoge Noorden, uit Leeuwarden. Er is daar maar weinig werk. Daar om sprong ik vorig jaar een gat in de lucht toen ik via mijn broer in Leiden, aan deze baan bij Heineken kwam. Ik heb hier een half jaar zonder gezin in Leiderdorp gewoond totdat ik begin dit jaar een vast contract kreeg. In februari konden mijn vrouw en twee kinderen dan ook eindelijk hierheen verhui zen. Dat was voor mij het hoog tepunt van het afgelopen jaar. Erik Grootveld van MIT ploeg 33 te Zoeterwoude volgde in 1993 zijn eerste opleiding bij Heineken, de ECO heftruck chauffeursopleiding. Voor hem

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 26