Opnamen Amstel nieuwjaarswens videowedstrijd De 35 prijswinnaars van de Amstel Nieuwjaarswens Video wedstrijd hebben hun originele wens op video vast mogen leg gen. De video's met de nieuw jaarswensen worden op 31 december als verrassing bij 25 familieleden en/of vrienden van elke winnaar bezorgd. Dagje televisiestudio De meest originele manieren om familie en vrienden een gelukkig 1994 te wensen, wer den beloond met een geweldige dag in de televisiestudio. Op 27 november werden de opnamen hiervan gemaakt in de TV Stu dio Hilversum. De prijswin naars werden helemaal in de sfeer ontvangen met koffie en oliebollen. Naast de video-opna me kregen zij ook een rondlei ding door de TV Studio Hilver sum, een bezoek aan het Omroepmuseum te Hilversum en een uitgebreide lunch aan geboden. In twee studio's wer den de wensen van de winnaars opgenomen door een professio neel televisie-team van de TV Studio. De studio's waren voor deze gelegenheid omgetoverd tot Amstel cafés in kerstsfeer. De winnaars en hun mede-spe lers mochten eerst naar de make-up afdeling waar ze wer den geschminkt. Kersthond In één video speelde een hond de hoofdrol. De hond ligt op een tafel in het café en klaagt erover dat zijn baasjes lekker met vakantie zijn en dat hij alleen de feestdagen door moet brengen. De hond ligt daar met een kerst muts op tussen de oliebollen. Plotseling komen zijn baasjes dan het café binnen. Zij proos ten samen met de hond op het nieuwe jaar. Als de bekenden van deze mensen straks op 31 december de video te zien krij gen, zijn de baasjes van de hond echt op vakantie. Op deze manier kunnen ze iedereen toch een gelukkig nieuwjaar wensen. Bruidspaar Een jong stel bedacht wel een hele bijzondere manier om hun bekenden een gelukkig nieuw jaar te wensen. Dit stel gaat namelijk op 30 december stie kem trouwen in Schotland. Op de video vertellen zij dit in de vorm van een rijm, terwijl hij een sluier en zij een hoge hoed draagt. Daarbij wensen ze ook iedereen het beste voor 1994. Op het moment dat hun fami lie en vrienden op oudejaars avond de video bezorgd krijgen, weten zij nog van niks. Zij den ken dat het stel gewoon op vakantie is. Door middel van de videoboodschap krijgen ze dus voor het eerst te horen dat het stel getrouwd is. Dat zal een gro te verrassing zijn. Het stel vraagt daarbij ook of de ontvan gers van de video het grote nieuws aan iedereen door wil len vertellen. Deze video-opna me is dus tegelijkertijd hun trouwkaartje. Wensen Elke winnaar kreeg een half uur de tijd voor de opname van de wens. En dat was lachen, gieren en brullen. De winnaars hadden de meest gekke en verrassende manieren bedacht om hun bekenden een gelukkig nieuw jaar te wensen. Alles wat de winnaars bedacht hadden was mogelijk en daarvoor werd dan ook veel werk verzet door de medewerkers van de TV Studio en Amstel. Zelfs de wens van een jongedame om met een motor het café binnen te rijden, werd uitgevoerd. Met veel rook en een ronkende motor reed zij richting de bar. Daar stapte ze af en wenste vanachter de tap haar familie en vrienden een geluk kig 1994. Leuke reacties De winnaars vonden dit een ontzettend leuke actie van Amstel. Zij genoten van de hele dag. Tijdens de opname van hun eigen video waren ze allemaal heel serieus bezig en tijdens de opname van andere video's waren ze een dankbaar publiek. Alle winnaars kijken met span ning uit naar oudejaarsavond; het moment waarop hun fami lie en vrienden de video ont vangen en bekijken. Het 'bruidspaar' tijdens de video-opname, met achter de bar Willem Koch van de Reclame Service Dienst

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 22