Amstel Karaoke Show Agenda Heineken Tarwebok wint Food Award Schouten naar NS Dankbetuigingen Overleden di, alwaar hij de functie uitoefende van Chef Entretien bij Brarudi S.A.R.L. te Bujumbura. Congo De heer W. de Vries is per 9 decem ber gedetacheerd naar Congo, alwaar hij de functie gaat bekleden van Chef Service Technique bij Brasserie de Brazzaville S.A. China De heer L. van de Male is per 18 november gedetacheerd voor een periode van 6 maanden als Installa tion Engineer naar Shanghai Mila Brewery Co. Ltd. in Shanghai, China. 15 oktober: Een dag om nooit te ver geten!!! Al het plezierige en prettige van 25 jaar werken bij Heineken, samengebracht in een perfect geor ganiseerde en feestelijke dag, met als hoogtepunt een enorm drukbe zochte receptie. Het geeft een warm gevoel: bloemen, cadeaus, muziek, zoveel bevriende (oud) collega's om je heen. Achteraf dan, mijmeren over alle indrukken, genieten van het prachtige foto-album, fantas tisch. Mensen, ook namens Rilde en de kinderen: bedankt!!! B. Naaijkens Mede namens mijn vrouw wil ik hierbij de directie hartelijke bedan ken voor het mooie bloemstuk en het drankenpakket voor ons 40-jarig huwelijk. Dit zullen wij nooit ver geten, want hiervan hebben wij zelfs een foto gemaald. Nogmaals onze oprechte hartelijke dank. Annie en Naid van den Bergh Bij deze wil ik mede namens mijn vrouw en kinderen onze hartelijke dank betuigen aan de directie van Heineken Nederland B.V. en aan Colonne 8 voor de mooie bloemen en cadeaus die wij mochten ontvangen. A. Rodriquez-Rodriquez Wij willen u en de directie bedan ken voor het drankenpakket en het mooie bloemstuk dat wij hebben ontvangen ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. F am. van Dongen De belangstelling die u op 4 novem ber bij de receptie ter gelegenheid van mijn afscheid in groten getale en velerlei vorm toonde, heeft mij, mijn vrouw en kinderen zeer goed gedaan en zal ons nog lang in herin nering blijven. Wij zeggen u daar voor hartelijk dank. Het blijve Hei neken en u allen goed gaan. L.P.M. de Jonge In het vorige nummer is een ernsti ge fout geslopen. In het I.M. van P. van Basten stond abusievelijk 'P. Basten'.Onze excuses hiervoor. De heer E.H.C.B. Verbiest (90) is overleden op 6 november 1993. De heer Verbiest is in dienst getreden op 1 november 1927. Sinds 1 januari 1968 was de heer Verbiest met pen sioen. De Amstel Karaoke Show is in de maand januari in de volgende horecabedrijven te zien: 7/1 Feest Hilton, Amsterdam 8/1 Café Unicom, Tilburg 21/1 Café Blouche, Nijmegen 21/1 Wapen van Berenstein, Baarn 24/5 Café de Witte, Herkenbosch 29/1 First page, Den Haag De succesvolle introductie van Heineken Tarwebok 1992 is opnieuw beloond met een prijs. Ditmaal gaat het om de Food Award 1993 in de categorie alco holhoudende dranken. Op 9 november werd deze onder scheiding in Utrecht uitgereikt aan Karin Benter, productma nager line extensions. Heineken won eerder dit jaar al de 'Wheel of Retail' voor de introductie van Tarwebok. Vierhonderd lezers van het blad Food Personality werd onder meer gevraagd welk recentelijk geïntroduceerd produkt ze een blijvertje achten. Heineken Tar webok scoorde het hoogst. De lezersgroep van Food Perso nality bestaat uit zelfstandige winkeliers en medewerkers (waaronder veel inkopers) van grootwinkelbedrijven. AmsterdamRaadvanBestuur- lid drs. L. Schouten heeft te ken nen gegeven per 31 december aan staande bij Heineken uit dienst te willen treden. Hij is met ingang van 1 januari 1994 benoemd tot lid van de Raad van Bestuur van de N.V. Nederlandse Spoorwegen. Ook daar zal hij de portefeuille finan ciën beheren. De Raad van Commissarissen en de Raad van Bestuur van Heine ken respecteren zijn besluit. Zij danken de heer Schouten voor zijn inzet ten behoeve van onze onderneming en wensen hem veel succes toe in zijn nieuwe functie.

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 21