Huwelijken Geboorten Geslaagd Buitenland Katwijk E. de Wit (Proseco) met mw. C.E. v.d. Weide Zoeterwoude Rens E.; z.v. F.P.J. van der Vliet (Elektro Kracht Instrumentatie) Jonas, z.v. A. Wegewijs (Verpakken) Nathalie F.M., d.v. mw. M.C. God- dijn (Kantine/Pantries) Menno Mathijs, z.v. P.W. Everts (I.E.B.) Horecagebieden Eline E.F., d.v. J.M.T. de Jonge (Juridische Zaken Horecagebied Noord-Holland) Manon FF., d.v. F.F. Slikboer (Admi nistratie Horecagebied Brabant) Rotterdam Jalitha D., d.v. R. van Roest (ETA) Amsterdam Voor NIMA Marketing B: R.J. de Waard (Corporate Brands Design) Voor Hogere Bedrijfskunde: Mw. I.C.I. van Aalst (Corporate Profes sional Development Management) Zoeterwoude Voor het diploma Reclame-A: M. de Jong-De Bmijn (Commercie Bier) Voor het diploma Logistiek Management: I. Ramdas (M.I.T.) Voor het certificaat Leerlingwezen Basisoperator VaPro: J. van Erkel, M.K. Dahmoun, L. v.d. Haak, J.M. van Harskamp, J.A. Rodewijk en F. Weise (allen Verpakken) Voor het diploma Assistent Technicus Elektr. Bedrijfsinstallaties: H.N. Smit (Technische Dienst) Voor het LSBL certificaat DBDA Verzorgen Produkttechnologie: E.W. Codrington, H.J.H. Kroon en J. Kokkedee (allen Brouwen) Voor het LSBL Diploma Voortge zette Opleiding B: N.G.J. van Doom, A.J. van Erkelens, G.J. v.d. Flier, R.W.A. v.d. Poel, W.J. Schaap en P. Struiksma (allen Brouwen) Voor het diploma LSBL Primair Leerlingwezen niveau II/Beginnend Beroepsbeoefenaar: E.N. Boekee en H.F. Hupsel (beiden Brouwen) Voor het diploma LSBL Praktijk getuigschrift: W.P.D. Groeneveld (Brouwen) Voor het diploma LSBL Primaire Opleiding B M. v.d. Noordt (H.T.S.), R.W. Overmeer, M. van der Plas en R. Tindal (allen Brouwen) Voor het diploma EVO Heftruck chauffeur: J.P.M. Nolet (MIT) Voor het basisdiploma Beveiliging: H. van Leeuwen (Bewaking) Voor het diploma Algemeen Grafi sche Kennis LOI: mw. M.E. de Ruijter-Feenstra. Den Bosch Voor het Praktijkdiploma Boekhouden J.M. van Dinther (Salarisadministratie) Voor de cursus Instrueren en Controleren: W.M.J. Klijn, L.G. Schönhage, A.A.M. Pompen, N.W. Kastanja, A.L.W. Stap, H.M.M. Sommers, J.A.G. Elands, M.P.J.M. van der Heijden, B.H.J. Krielen, N. Damen, R.J. Ver meulen, A.F. Visser, A.J.L. van Esch, J.F.A. Sweebroek, H.E.G.M. van Alphen, P.L.A. Bosters, R. Pelders, J.P.M. Menlcehorst, J.L.W. Adriaanse, E.A.L. Verheugd, W.T.M. van Oss, H.B.M. Boley, G.W. Koks, P.R. Mosterd, M.H. Spierings, W.A.C. van den Broek, J. van de Leur, B.M.M. de Jong, W.A.J.C.M. van Linden, F.M.H. van de Griendt, A.K.S. Piotrowski, A.J.M. Goos, D.A. Pol, E. van de Thillart, E.W. Bakker, J.W. van Corstanje, F.C.P. Stolzenbach, R.S. Siwaletti (allen Verpakken)-, P.J. Gieles (Energiedienst); F.P.A. Reinders, H.A.J.M. van de Meijdenberg, H.A. Bakker, J.A.J. Siegers, (Brouwen)-, L.J.M. van Linder, J.A. Budde, J.H.L. Dorgelo, G.F. Koenen, M.R.M. van Nistel- rooij, M.G.E. van de Bogaert, A.B.H. Knoop, J.J.H. van den Bosch, P.S. Thelen, A. Sijnesael (Interne Dienst); J.G. Feijer (Inkoop en Magazijn); M.J.C. Wijnands, P.J.M. Jansen (beiden P.Z.A.); B.J. v.d. Aa (Laboratorium); W.M. van Gooi, J.J.F. Wiggers, W.A.J. van Antwerpen, M.T.H. van Korven, F.W. Snikkers (Intern Transport en Opslag); Th.W. van der Aa (Storingsdienst); J.B. Damen (Bedrijfscontrole) Voor het diploma Uitgebreide Techniek Afvalwaterzuivering: C.F.M. Traa (Energiedienst) Voor het diploma MG2-systemen en toepassingen: F.J.C.M. Kuypers (Tekenkamer) Voor de cursus Verpakken: A.C. van der Horst (Verpakken) Voor het theoriegedeelte Mecha nisch Operator B: G.J.L. Maurix (Verpakken) Voor het praktijkgedeelte ECABO: A. Dielen (Interne Dienst) Voor het diploma VaPro-Basisopera- tor: W.G.A. Mateusen (Verpakken) Voor het diploma Vakgeschoold Schoonmaker SVS: A.A. Wassenaar, T.J.M. Bastiaans, A.M. v.d. Bogaert, H. Craane, S.J.J.M. Kuper, J.H. Oostindjer, A. Stuiver, J.L.M. Vera, H. Vos (allen Verpakken) Horecagebieden Voor het diploma Heftruck chauffeur: R.J. Veenstra (Magazijn Groningen) Costa Rica De heer M.E. Tettelaar is per 1 november teruggekeerd uit Costa Rica, alwaar hij de functie uitoefen de van Brewer bij Florida Ice Farm Co. S.A./Cerveceria Costa Rica in San José. Vietnam De heer J. Doyer is per 1 december uitgezonden naar Vietnam Brewery Ltd. te Ho Chi Minh City, alwaar hij de functie van General Manager VBL per 1 febmari 1994 zal overne men. Burundi De heer M.F.D. Fea is per 13 decem ber uitgezonden naar Burundi, alwaar hij de functie zal bekleden van Chef Service Technique bij Bra- rudi S.A.R.L. te Bujumbura. De heer Fea was voorheen werkzaam als Coordinateur Service Technique bij Brasserie de Brazzaville S.A. te Braz zaville, Congo. De heer P.A. van der Meulen is per 1 december teruggekeerd uit Burun-

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 20