Tweedaagse Thuisverbruik Bier Verbouwing bedrijfskantine Zoeterwoude Kandidaten gezocht voor OR-verkiezingen "Het doel van de ondernemin gen is winst en winstgroei, het geen gerealiseerd kan worden door de marge te verbeteren, het volume te vergroten en de kos ten te verlagen. Dat geldt niet alleen voor Heineken maar ook voor onze klanten. Het is goed dat te beseffen als we echt klant gericht willen zijn", aldus hoofd Thuisverbruik Michiel Egeler tijdens de op 17 en 18 novem ber gehouden Thuisverbruik Tweedaagse. Michiel Egeler heeft een jaar lijks terugkerende wisselprijs ingesteld voor de meest ver- koopgerichte marketeer. De eer ste reikte hij na zijn toespraak uit aan Simone van Hamond, junior product manager van Amstel. Tijdens de tweedaagse werd door diverse personen gesproken. Robert S. Benninga van Mindpower International gaf een presentatie over 'Positief Denken' en hoofd Marketing René Hooft Graafland ging die per in op het merkenbeleid. Ver volgens hielden Etienne Verlee, directeur van De Brouwketel B.V., en Frans van der Minne, directeur Export Heineken, een toespraak over respectievelijk de Belgische bieren op de Neder landse markt en de kansen en problemen van onze merken in de diverse werelddelen. Op de tweede dag van de Thuis verbruik Tweedaagse werd brouwerij De Koninck te Ant werpen bezocht. De organisa toren Fred van Leeuwen en Jur Haverlag over het geheel: "Het was een uiterst positieve twee daagse. Niet alleen het infor matieve gedeelte maar ook de informele contacten tussen de marketing- en verkoopfunctio narissen hebben volledig aan het doel beantwoord." Michiel Egeler reikt de prijs A uit aan de meest verkoopgerichte marketeer van 1993, Simone van Hamond Zoeterwoude De Onderne mingsraadverkiezingen staan weer voor de deur. Op 30 maart kunnen alle Heineken-mede- werkers van Heineken Neder lands Beheer B.V. stemmen voor een nieuwe OR-kandidaat. Dit geldt uitsluitend voor die kiesgroepen waar meer kandi daten zich voor hebben opgege ven dan nodig zijn. Jezelf verkiesbaar stellen kan ook. Voor de vakbondsleden is dat inmiddels al bijna in kannen en kruiken. Wat de vrije kandi daten betreft is inschrijven nog mogelijk tot 23 februari aan staande. U moet dan wel 30 handtekeningen verzamelen van collega's die uw kandida tuur willen ondersteunen. Infor matie hierover kunt u inwinnen bij Siger Seinen van het bureau Overlegstructuren van HNB. Zijn telefoonnummer in Zoe terwoude is 071-456995. Zoeterwoude De bedrijfs kantine in Zoeterwoude is ver bouwd. Vorig jaar zijn de keu ken en het buffet opgeknapt en nu was de rest aan de beurt. In het zitgedeelte zijn de radiato ren weggewerkt en het plafond en de schuifwand zijn vervan gen. Daarnaast is een nieuwe airconditioning geplaatst. Ook zijn er nieuwe tafels en stoelen neergezet en is overal een fris en vrolijk kleurtje aangebracht.

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 17