Agenda Studentenbesturen bezoeken Heineken Zeshonderdste Amstel Karaoke Show Wijk bij Duurstede In café De Veldpoort te Wijk bij Duur stede vond onlangs de zes honderdste Amstel Karaoke Show plaats. In het kader van dit jubileum werden technicus Piet van Kersbergen en presen tator Stanley Koppen gehuldigd voor hun grote inzet. De twee mannen werden door een voor de gelegenheid samen gesteld Amstelkoortje enthou siast toegezongen, en kregen een koperen brouwketeltje. De eerste Amstel Karaoke Show werd in oktober 1990 gehou den. De show is inmiddels uit gegroeid tot een zeer gewild evenement in de Nederlandse horeca. V.l.n.r.: Piet van Kersbergen, Sjoerd Zwanenburg en Stanley Koppen Bij de achterpagina: De daktuin van het gezin Hötte dat begin deze eeuw woon de op de Heineken brouwerij aan de Crooswijksesingel. Arnold Hötte sr was brouwmeester van de Rotterdamse brouwerij. Zijn zoon, Arnold jr, volgde hem op in 1914 en werd in 1922 benoemd tot directeur. Zoeterwoude Besturen van een aantal studentenvereni gingen hebben 12 oktober deel genomen aan de eerste Heineken Besturendag. De bijeenkomst had als thema 'nieuwe oogst'. Het doel van deze dag was de studenten kennis te laten maken met de Heineken-brou- werijen èn met elkaar. Frans Versteeg, directeur Personeels zaken Heineken Nederlands Beheer, vertelde over de moge lijkheden die Heineken als werkgever biedt. Product ma nager Line Extensions Heine ken, Karin Benter, zette vervol gens uiteen waarom Heineken Tarwebok op de bokbiermarkt zo'n succes is. Aansluitend kregen de studenten een rond leiding door de brouwerij. De Heineken Besturendag moet uitgroeien tot een gewild jaar lijks evenement voor de uit blinkers uit de Nederlandse studentenwereld. De Amstel Karaoke Show is in de maand december in de vol gende horecabedrijven te zien: 2/12: Bar Candellight te 10/12: Bevery Hills te Hilversum Nieuwveen 3/12: Aurorabar te 11/12: In the Mood in Bussum Hippolytushoef 11/12: Old Mag in Heerlen 3/12: Van Deurzen in 16/12: De Kansel in Meppel Blerick-Venlo 17/12: De Korenbeurs in 4/12: Café de Kwaker in Wageningen Amsterdam 18/12: De Pluum in Stokkum 4/12: Café De Plaats in 19/12: Café sur Meuse in Montfoort Venlo 9/12: Anno 1890 in 28/12: De Babbel in Amsterdam Steenwijk 9112: Bar Festival te 30/12: Café Dubbes in Hilversum Boxmeer

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 31