Dankbetuigingen (vervolg van pag 27) Costa Rica De heer A.D. Ronteltap is per 17 oktober 1993 uitgezonden als Heineken Brewer naar Florida Ice Farm Co. S.A./Cerveceria Costa Ri ca in San José; Costa Rica. Maleisië De heer L.M. Harinck is per 31 oktober 1993 gedetacheerd voor een periode van 6 maanden als In strumentation Engineer naar Guin ness Anchor Berhad in Petaling faya, Maleisië. Martinique De heer C.L.A. Peterse is per 9 september 1993 temggekeerd uit Martinique, waar hij voor 1 V2 maand was geplaatst als Chef de Fabrication voor Brasserie Lorraine S.A. in Lamentin. Papoea Nieuw Guinea De heer A.C. Bosma is per 30 augustus 1993 temggekeerd uit Papoea Nieuw Guinea, waar hij voor 3 maanden was geplaatst als Management Trainee Physical Dis tribution Project naar South Pacific Holdings Ltd. in Boroko. De heer A. Moerkerken is per 19 oktober 1993 temggekeerd uit Papoea Nieuw Guinea, waar hij gedurende 2' i maand was geplaatst als Group Technological Controller bij S.P. Holdings Ltd. Boroko. Burundi De heer P. Clément is per 1 novem ber nieuw in dienst getreden van Heineken en zal per 22 november 1993 worden uitgezonden naar Bra- mdi S.A.R.L. te Bujumbura, Burun di, waar hij de functie van Commer cial Manager zal uitoefenen. Ierland De heer J.J. Wesdorp is met ingang van 29 november 1993 uitgezonden naar Ierland, waar hij de functie zal bekleden van Chief Engineer bin nen de Murphy Brewery Ireland Ltd. te Cork. Vietnam De heer A. A. Droop is per 26 okto ber 1993 gedetacheerd voor een pe riode van 3 maanden als Planned Maintenance Engineer naar Viet nam Brewery Ltd. in Ho Chi Minh City, Vietnam. Mijn vrouw en il< hebben de bijeen komst "Afscheid van arbeid" mee mogen maken. Wij vonden het reu ze gezellig en hebben het in Oegst- geest naar ons zin gehad. Daarvoor onze hartelijke dank. Verder wil ik de directie, mijn collega's uit ploeg 2 van het Bedrijfsrestaurant en alle andere collega's en belangstellenden bedanken voor de geweldige af scheidsreceptie op 20 oktober j.l.. Aan dit afscheid, de fijne samenwer king in de afgelopen jaren, alle bloe men, cadeaus en goede wensen denk ik met veel plezier temg en ik wil u er nogmaals heel hartelijk voor bedanken. Gerrit Bakker Hierbij wil ik iedereen bedanken, in het bijzonder het managementteam van Heineken Limburg alsmede de heer H. Bonthuis van Personeelsza ken, die op wat voor wijze dan ook hun betrokkenheid blijk hebben ge geven voor, tijdens en na mijn 25-ja- rig jubileum. U allen heeft ervoor gezorgd dat ik een onvergetelijke dag heb beleefd. Mede namens mijn vrouw Kitty en kinderen aan allen een bijzonder woord van dank voor de overweldigende belangstelling, voor de bloemen, cadeaus en atten ties. Paul Boesten Mede namens mijn vrouw wil ik de Directie bedanken voor het fraaie bloemstuk en het drankenpakket ter gelegenheid van ons 40-jarig hu welijksfeest. Ook Miryam speciaal bedankt voor alle bemoeienissen. P. Derde Wij hebben het bijzonder op prijs ge steld om ter gelegenheid van ons 40- jarig huwelijk van de Directie een stijlvolle attentie te ontvangen. Dick en Leni Handbeuckers Bij dezen wil ilc U, mede namens Priscilla en Michael, mijn ouders en schoonouders, de collega's van Bob uit Zoeterwoude, de collega's uit diverse vestigingen en de oud-colle ga's van mijn schoonvader, hartelijk bedanken voor de blijken van be langstelling en medeleven bij het overlijden van Bob. De grote belangstelling bij de crema tie, Uw brieven en bloemen hebben ons doen beseffen dat het overlijden van Bob ook bij u een grote leegte heeft achtergelaten. Dit was voor ons een grote troost bij dit enorme verlies. Karin Alles-Venneker Alle collega's bedankt voor de leuke reacties tijdens de zwangerschap en na de geboorte van onze zoon Do nald en dochter Nikki. Ben en feanette Jonk Hierbij wil ilc de Directie ook na mens mijn echtgenote bedanken voor het prachtige bloemstuk en het drankenpakket, welke wij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. A.A. Verdonk en C.K. Ver donk v.d. Kreeke Wij danken de Directie, bedrijfslei ding-, produktieleiding, wachtchefs en collega's voor de vriendelijke woorden, cadeaus en bloemen wel ke ilc tijdens mijn afscheidsreceptie mocht aanhoren en ontvangen. Uw aanwezigheid op de ons aangeboden afscheidsreceptie heeft ertoe bijge dragen dat deze dag van afscheid voor mij en mijn vrouw onvergete lijk is geworden. Ilc danlc allen. Verder wens ik het bedrijf en mijn nog actieve ex-collega's in het bij zonder een fijne toekomst toe. fam. Simonis Mede namens mijn vrouw en kinde ren, wil ik iedereen hartelijk bedan ken voor de belangstelling, goede wensen en cadeaus die ik heb mo gen ontvangen bij mijn afscheid. Ook wil ilc alle collega's bedanken voor de prettige samenwerking. Broer v.d. Heuvel Namens mijn vrouw, kinderen en mezelf wil ilc eenieder hartelijk dan ken voor de aandacht en aanwezig heid bij mijn afscheid op 13 oktober j.l. In het bijzonder alle medewerkers/ sters van de Reclame Service Dienst voor de enorme inzet en bijdrage tot het welslagen van een dergelijke afscheidsfeest. Het was enorm, hart verwarmend en nooit te vergeten. Ilc wens Heineken met al z'n mede- werlcers/sters het allerbeste voor de toekomst. Nieck Wassenaar

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 30