Amstel Taveerne in gebruik Amadeiro steekt bier Afscheid Van Munching Den Bosch De Amstel Ta veerne naast de Cambrinus- kelder in Den Bosch is sinds kort in gebruik. Het biedt de plaat selijke afdeling Ontvangsten de mogelijkheid, twee gezelschap pen elk in een afzonderlijke ruimte te ontvangen. Boven dien kunnen speciale Amstel- gezelschappen voortaan wor den begroet in een ruimte met een specifieke Amstel-sfeer. Medewerkers van de vestiging Den Bosch konden al kennis maken met de Amstel Taveer ne, tijdens de recent gehouden Projectendag. ching jr., voor zijn voortreffelijke toewijding aan de Heineken organisatie in de Verenigde Staten van Amerika") Van de onthulling werden video-opna men gemaakt. Diezelfde avond werden de beelden tijdens het diner getoond aan de heer Van Munching. Volgende maand wordt het af scheid van de heer Van Mun ching in de Verenigde Staten gevierd. De president van Van Munching Co. en zijn vader hebben gedurende decennia de verkopen van Heineken bier in de Verenigde Staten opge stuwd. In 1933 zette Leo van Munching senior zijn eigen bedrijf op voor de import van Heineken bier. Zestig jaar later is Heineken nog steeds het grootste importmerk van de Verenigde Staten. Amstel Light is het grootste import light bier. Daarnaast importeert Van Munching ook met toenemend succes Buckler. Den Bosch Heineken Den Bosch mag als hofbrouwerij weer bier leveren aan Oeteldonk tijdens de komende carnavals periode. Prins Amadeiro XXÏÏI heeft namelijk op 12 november het door hem in de brouwzaal gestoken bier goedgekeurd. Net als in voorgaande jaren werd het bezoek van de Bossche carnavalsprins ceremonieel om kleed. Bedrijfsleider Herman Ubbink ging in zijn toespraak in op het feit dat de prins op Amsterdam Op 31 december aanstaande zal Leo van Mun ching jr., de president van Van Munching Co., met pensioen gaan. De nu 65-jarige heer Van Munching was in Neder land om afscheid te nemen van Heineken. Dat gebeurde 12 november tijdens een besloten diner in hotel De L'Europe in Amsterdam. Uit handen van de heer A.H. Heineken, die optrad als gast heer, kreeg hij een zilveren replica van een Bossche brouw ketel. Diezelfde dag namelijk, had de Oeteldonkse carnavals prins Amadeiro XXIH in Den Bosch een plaquette onthuld met het opschrift: "This brew- vessel has been dedicated to Leo Van Munching jr., for his outstanding commitment to the Heineken company in the United States of America". (Vertaling: "Deze brouwketel is opgedragen aan Leo van Mun- 11 november zijn elfde regerings jaar is ingegaan. Aan het einde van de middag sprak de 'Peer van de Muggenheuvel', die in carnavalsttijd burgemeester van Oeteldonk is, de genodigden toe. Hij besprak de situatie in de stad en stak Herman Ubbink in Oeteldonkse kledij. In verband met het elfjarig jubileum van prins Amadeiro, kregen de prins en zijn gevolg een speciaal aandenken overhandigd door de Bossche bedrijfsleider.

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 28