Huwelijken Geboorten Buitenland 26 Amsterdam J.A.M. Zentveld (Corporate Sales Promotions) met mw. C.L. de Kieviet Den Bosch L. ver Meul (Brouwen) met mw. A. Jansen J.C.M. Snijders (B.T.D.) met mw. E. Sirre Mw. E. Straver (Ontvangsten) met J. Grotendorst J. Suiskens (Technische Dienst) met mw. M. Gevers Zoeterwoude L.C.M. Hogenboom (Corporate Purchasing) met mw. M.M. Jansen Mw C.G.J.M. Seelen (R&D H.T.S.) met J. Bruggink Mw. M.C.E.V. Verlaan (Horeca Adviesdiensten) met R. Pasterkamp Rotterdam E. Kuijper (ETA) met mw. Y. Wessels Horecagebieden P. ter Punt (Hoofddorp) met mw. D. Derksema Buitenland E.E.M. Nelissen (uitgezonden als Area Export Manager naar Heine- ken Hong Kong Ltd. in Hong Kong) met mw. M.H.S. van Geene. L.L. van der Borght (uitgezonden als Commercieel Manager naar Brali- ma SARL te Kinshasa, Zaïre) met mw. J.I.L. Scheldeman Amsterdam Nikki en Donald, d.& z.v. J.Y. Jonk-Smit (HRM Corporate Staff Export) Den Bosch Wilhelmus, z.v. W.H. van Roosmalen (Verpakken) Danielle, d.v. P. Slegtenhorst Energiedienst Hubertus, z.v. H.H.J, van Os (Verpakken) Marie, d.v. A. van Delzen (Produktieplarming) Inge, d.v. J. Broekhoven (Energiedienst) Dave, z.v. E. van Geffen (Brandweer) Gert, z.v. N. Valkenburg (Technische Dienst) Denise, d.v. R. van de Heijden (Technische Dienst) Maximiliaan, z.v. F. Reinders (Brouwen) Danielle, d.v. J. van Ham (Brouwen) Rick en Eileen, z.& d.v. P. Bögels (Intern Tranport Rotterdam Jimmy, z.v. mw. S.C. Glimmer- veen-de Jong (ETA) Buitenland Nout CM., z.v. H.P. van Zon (uitgezonden als General Manager naar Commonwealth Brewery Ltd. in Nassau, de Bahama's) Elsbeth M., d.v. H.X.M. Maas (uitgezonden als Assistant Area Export Manager Far East naar Heineken Far East Pte. Ltd. in Singapore) Michiel R.R., z.v. M.W.F.M. Diet- vorst (uitgezonden als Production Manager naar S.P. Holdings Ltd. in Boroko, Papoea Nieuw Guinea) Zoeterwoude Lars A., z.v. A.W.J, v.d. Hulst (Verpakken) Quinten V., z.v. mw. A.Y. Heesemans-van't Hof (Support H.T.S en E. Heesemans (R&D H.T.S.) Idske L., d.v. H. Werkman (Algeme ne Zaken Centrale Contacten) Nikki en Donald, d.& z.v. B.M.D. Jonk (Beheer omoerend goed) Marijn L., z.v. G. van Loo (Account MGT TV) Horecagebieden Steven, z.v. W.J.J. Bour (Drankenhandel Middelburg expeditie) Sebastian, z.v. H. Roelenga (Verkoop Horecagebied Groningen/ Friesland en Drenthe) Een aantal van de onderstaande be richten is wegens omstandigheden een maand later gepubliceerd. Bahamas De heer H.N. Nusmeier is 5 oktober 1993 vertrokken naar de Bahamas, alwaar hij is uitgezonden als General Manager bij Burns House Ltd. in Nassau. De heer E.S. Roersma is per 1 september 1993 teruggekeerd uit de Bahamas, waar hij voor 3 maanden was geplaatst als Brewer a.i. naar Commonwealth Brewery Ltd. in Nassau. De heer W.B.J, van der Breggen is per 15 oktober 1993 teruggekeerd uit de Bahamas, waar hij was uitge zonden bij Bums House Ltd. in Nassau in de functie van General Manager. China De heer Q.A.C. van Loon is per 28 oktober 1993 uitgezonden als Acting Chief Engineer bij Tee Yih Jia (Fujian) Brewery Co. Ltd. in Fuzhou, China. De heer C.P. Westra is per 28 okto ber 1993 uitgezonden als Brewery Manager bij Tee Yih Jia (Fujian) Brewery Co. Ltd. in Fuzhou, Cnina. De heer G. Oost heeft zijn uitzen ding naar Heineken Japan K.K. in Tokyo, Japan als Brewmaster beëindigd en is per 28 oktober 1993 uitgezonden als Technological Controller bij Tee Yih Jia (Fujian) Brewery Co. Ltd. in Fuzhou, China.

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 26