5» 25 jaar B.J.H.M. Naaijkens Gezamenlijk afscheid zes werknemers Den Bosch Bomvol was de Cambrinuskelder in Den Bosch op 15 oktober. Toen vierde Ber nard Naaijkens zijn 25-jarig jubileum bij Heineken. Manage ment Team-lid Van der Torren speldde de jubilaris de gouden speld op tijdens de vooront vangst. Bernard is vanaf zijn indienst treding werkzaam op de afde ling Extern Transport in Den Bosch. Daar heeft hij nu al jaren de functie van Chef Extern transport/Kelderbier. De heren Bastiaan en Visseren spraken de jubilaris toe. Zij stonden stil bij enkele opmerkelijke zaken uit de afgelopen 25 jaar. Ook spraken zij hun grote waarde ring uit over Bernard. Ze noem den hem een man die zijn enor me Heineken-hart ook naar buiten toe perfect uitdraagt. Hierna werd Bernard toege zongen door zijn collega's. Zij boden hem bovendien een gras maaier aan. Onder muzikale begeleiding van de groep De Laatbloeiers, volgde een bijzon der gezellige receptie. Zeer veel mensen feliciteerden Bernard en zijn vrouw Rikie. Zoeterwoude Zes medewer kers hebben collectief afscheid genomen van Heineken. Dit deden zij tijdens een ge zamenlijke receptie die op 20 oktober in de Hooiberg plaatsvond. De zes heren zijn A. Labat Pueyo, P. Haasnoot, L. Garcia Fernandez, J.W. van Gent, Q. Tavaras Barbosa (allen van de afdeling Verpakken) en G.S. Bakker (afdeling Interne Dienst). De afscheidnemers en hun aan hang werden door hun directe chef thuis afgehaald. Tegen half een arriveerden de ver schillende gezelschappen in de Hooiberg en was er alvast gele genheid voor een drankje en het maken van foto's. Tijdens een smakelijke gezamenlijke lunch werden de afscheidnemers toe gesproken door hun chefs. Daarbij werden anekdotes uit het verleden opgehaald en werd iets over de loopbanen van de heren verteld. Paul Hamers bedankte de medewerkers voor hun inzet en hun familie leden voor de steun in de vele "Heineken-jaren" De heer Labat Pueyo begon in 1970 als bottelarij-arbeider in de Amsterdamse brouwerij. Negen jaar later werd hij be vorderd tot bedieningsvakman. In 1987 werd hij overgeplaatst naar Zoeterwoude. De heer Haasnoot trad in 1979 in dienst als bedieningsman Verpakken in Zoeterwoude. Ook hij werd later bedienings vakman. De heer Garcia Fernandez werd in 1969 aangenomen als botte larij-arbeider in Rotterdam. In 1974 werd hij naar Zoeterwoude overgeplaatst. Ook hij is zijn hele brouwerij-leven trouw gebleven aan de afdeling Ver pakken, waarvan een aantal ja ren als bedieningsvakman. De heer Van Gent heeft een bij zonder lang dienstverband bij Heineken afgesloten. In augus tus van dit jaar overhandigde Algemeen directeur Strobos hem de onderscheiding 'Pieter Pils', voor zijn 40-jarig dienstjubi- leum. Hij begon als Bottelarij arbeider in de Rotterdamse brouwerij, werd toen allround tapper, bedieningsvakman en in 1974 groepsleider. De heer Tavaras Barbosa werd in 1980 aangenomen als bedie ningsman Bottelarij in Zoeter woude. Deze functie heeft hij tot zijn afscheid uitgeoefend. Heel anders verliep de carrière van de heer Bakker. In 1966 begon ook hij in de bottelarij van de Amsterdamse brouwerij. Met zijn ervaring als kok werd hij in 1976 "schaftcabineverzor- ger" en later kantinebediende. In 1988 is hij overgeplaatst naar Zoeterwoude in dezelfde functie. Op de goed bezochte receptie werden over en weer veel wensen uitgesproken. De zes afscheidnemers bedankten Heineken ieder op huil eigen wijze voor de feestelijke en gezellige middag. Van links naar rechts: G. S. Bakker, L. Garcia Fernandez, P. Haasnoot, Q. Tavaras Barbosa, A. Labat Pueyo en f. W. van Gent

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 25