A.H. Heineken onderscheiden Reischeque voor leden Kwaliteitsdienst Drie collega's van de Bossche Kwaliteitsdienst zijn vrijdag 22 oktober in het zonnetje gezet. Zij speelden een belangrijke rol bij het ontdekken van de glas deeltjes in enkele exportfles- sen. Algemeen directeur Strobos sprak de drie, de heren Menkenhorst, Van Bergen en Verdonk, toe. "U heeft niet geaarzeld, u heeft gehandeld. Daar zijn wij u bijzonder dank baar voor. Niet alleen was het probleem snel gesignaleerd. Er werd ook snel gecommuni ceerd, waardoor meteen de De heer A.H. Heineken heeft 8 november de Jaarprijs van Horeca Nederland in ontvangst genomen. Hij kreeg de prijs, bestaande uit een kunstwerk en een cheque, uit handen van voorzitter G. van der Veen van dit Koninklijk Verbond van Ondernemers in het Horeca- en Aanverwante bedrijf. De overhandiging vond plaats tijdens het galadiner-dansant in het kader van het Jaarcongres van Horeca Nederland in hotel Gran Dorado in Zandvoort. Met de toekenning wil het landelijk bestuur van Horeca Nederland zijn waardering tot uitdrukking brengen voor "de manier waarop de heer Heine ken een positieve bijdrage heeft geleverd aan het welzijn van de horeca-bedrijfstak". De heer Heineken zei zeer vereerd te zijn met de prijs. Cheque De genoemde cheque, ter waar de van 12.500 gulden, stelde de heer Heineken beschikbaar voor een liefdadig doel. Hij overhandigde het bedrag op zijn beurt aan de eveneens aan wezige voorzitter mevrouw Tóth van de Stichting Ronald McDonald Kinderfonds. Het diner werd bezocht door circa 450 leden en genodigden, waaronder de heren Vuursteen en Ruys van de Raad van Be stuur. Onze brouwerij was hoofdsponsor van het Jaarcon gres van Horeca Nederland. Dat kwam ondermeer tot uit drukking in de aankleding van de zaal waar de gala-avond werd gehouden. Ook buiten trok het Heineken-merk de nodige blikken. Bij de ingang van het hotel stond een groot 'triangel'- reclamebord, waarop wisselend een tweetal reclames uit de schilderijencampagne en een 'hartelijk welkom'-tekst werden getoond. Muzikale noot De heer Heineken trok tijdens het gala-diner nog even de aan dacht met zijn muzikale capa citeiten. Er werd een opname van een door hem gecompo neerd lied ten gehore gebracht, met de voor de avond toepasse lijke titel 'In a restaurant'. juiste beslissingen konden wor den genomen." Hij ging in zijn speech kort in op de goede af loop van de glasaffaire"Dat is op een zodanige manier gebeurd dat iedereen het er na afloop over eens was dat Heineken effectief en op een voorbeeldige wijze heeft gehandeld. Daar heeft u een enorme bijdrage aan geleverd. Het is uw taak en die van uw afdelingen om dit soort onvolkomenheden aan onze produkten te signaleren. Kwali teitscontrole, het woord zegt het al. Want het is de kwaliteit van onze produkten en onze mensen die Heineken heeft gemaakt tot wat zij vandaag de dag is." De mannen kregen als dank een oorkonde en een reischeque aangeboden. De heren Menkenhorst, A. Verdonk (met partners) en Van Bergen (v.l.n.r.) tonen trots hun oorkonde. Tweede van rechts de heer Strobos

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 11