Amstel Karaoke Show Agenda Evenementenpo st Amstel Malt: dat zit wel snor! Derde Amstel Hengelfestijn verloopt succesvol a De Amstel Karaoke Show is in november op de volgende data in deze horecabedrijven 5/11: Pub De Treemier, Grou 6/11: Brasserie De Boer, Boxmeer 6/11: De Tram, Amerongen 8/11: De Verzamelaar, Nieuweveen 11/11: Café De Post, Roermond 12/11: Bar Club 188, Den Haag 12/11: De Wessel, Kootwijkersbroek 13/11: Café Parkzicht, Amstenrade 13/11: Café Scheiwijk, Beverwijk 20/11: Café De Plaats, Montfoort 20/11: Het Wapen van Almere-stad, Almere-stad 28/11Café Aurora, Grevenbicht 28/11: Café Restaurant De Zwaan, Philippine 28/11: Tramps, Alkmaar In november vinden ondermeer de volgende evenementen plaats. Deze worden door een van de merken van ons con cern gesponsord: 31 1-4 4-7 4-7 Horeca vakbeurs Brabant, in het Autotron te Rosmalen. Jumping Amsterdam, met als hoogtepunt de wereldbekerwedstrijden springen en dressuur, in de RAI te Amsterdam. Wereldkampioenschap Biljart Artistiek in Grubbenvorst. 10-14 Indoor (Concours hippiques) Zuid Laren. 11-14 World Cup Golf in Lake Nona, Florida (USA). 20 Finale Amstel Malt libre trofee biljarten, in recreatiepark Hoeven te Bosbadhoeven. Aanvang 11.30 uur. 25-28 Heineken Australian Open (golf), Melbourne, Australië. 27 100 jaar KNSB gewest Zuid Holland op de ijsbanen De Uithof te Den Haag. Met optredens van onder andere Anita Meyer en de Veronica drive-in show. Zoeterwoude Ter aanvulling op de Amstel Malt campagne "Er zit meer bier in Amstel Malt", is de 'Snorrencampagne' van start gegaan. In bushokjes en op reclameborden komen posters te hangen waarop men sen met schuimsnorren te zien zijn. 'De snorren van Amstel Malt' zijn gezellige mannen èn vrouwen die verschillende modellen schuimsnorren heb ben. Snorren die het bewijs zijn van hun eerste gretige hap uit een glas Amstel Malt. Snorren die de gezelligheid van Amstel Malt onderstrepen èn de goede schuimkwaliteit. Amstel heeft voor de snorren als 'buiten reclame' gekozen omdat het foto's zijn die voor zich spreken. Uitleg erbij is niet nodig. Mensen die Amstel Malt drin ken zijn gezellige mannen en vrouwen die je in het café om de hoek kunt tegenkomen. De modellen voor de campagne zijn door het reclamebureau op straat aangesproken. "Gewoon omdat ze de 'bierige' uitstraling hebben die bij Amstel Malt past", aldus senior brand ma nager Henk Rollingswier. Een van de 'snorren' van Amstel Malt treft u aan op de achterpagina. Ouderkerk aan de Amstel Het Amstel Hengelfestijn heeft voor de derde maal plaatsge vonden. Evenals voorgaande jaren werd het festijn op 9 oktober aan de Amstel bij Ou derkerk gehouden. Vanaf twaalf uur waren negentig vissers in de weer om zoveel mogelijk kilo's vis op het droge te krijgen. Winnaar van de wed strijd is de heer Bakker uit Medemblik. Hij ving 6.450 gram vis. De negentig deelnemers aan de wedstrijd waren uit 400 aan meldingen geloot. Elke visser had een uitgebreide uitrusting hengels, haakjes, spiegelkaart- jes en aas. Niets werd aan het geluk overgelaten. Dit is vol gens Sjoerd Zwanenburg niet zo verwonderlijk. "Alle deelne mers aan het Amstel Hengel festijn zijn clubkampioen van een hengelclub die aangesloten is bij de Hengelsport Federatie. Ze zijn dus heel profesioneel bezig met hun hobby. Ik heb zelfs mensen gezien die een steigertje bouwden om meer vis te kunnen vangen." Hoewel het mooi weer was en de sfeer er bij de hengelaars goed in zat, heten de vissen het dit jaar behoorlijk afweten. In 1991 werd er 26,7 kg en in 1992 12,5 kg aan vis binnengesleept door de winnaar. Ten opzichte van vorig jaar heeft de winnaar nu ruim 6 kilo vis minder gevangen. De negentig vissers hebben samen ruim 135 kilo uit het water gehengeld. Vol gens de vissers lag dit aan het weer. "Als het een tijd achter elkaar flink regent bijten de vissen minder goed", verklaar den zij. Het Amstel Hengelfestijn is bij Nederlandse sportvissers een van de populairste evenemen ten om aan deel te nemen. Dit komt door de goede organisatie van het festijn. De vissers wor den bijvoorbeeld naar de loka- ties gebracht aan de Amstel en krijgen een lunchpakket mee. De prijsuitreiking vindt aan het einde van de middag plaats in het Ontvangstcentrum in Am sterdam. Hier wordt de vissers een koud buffet aangeboden.

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 31