Interview H. Ubbink, nieuwe bedrijfsleider Heineken Den Bosch Zeilrace om de Heineken Trophy van start Bokbier: het is er weer! Een gesprek met de brouwers 20 Uitgever: Heineken Nederlands Beheer B.V. Deelname Heineken in Thaise brouwerij; H'Bosch koopt terrein Cooper Group Hoofdredactie: Peter Everts tel: (071-) 456034 Bierkenner Jackson looft speciaalbieren Heineken; Heineken-tentoonstelling in De Pijp; Postkamers bezorgen Kylian en 1994 Redactie: Marguerite de Ruijter- Feenstra Yvonne van Stek-Sanders tel: (071-) 457234/456288 Uitbreiding mouterij Albert Redactie-assistentie: Esther Boot tel: (071-) 456751 Amstel Malt op fust Redactie-adres: Postbus 530 2380 BD Zoeterwoude yneKcn Trol HTD verhuisd naar Rodenrijs; Expositie Crooswijk een succes Redactiecommisie: mw. F.N. Tjaarda (voorzitter) dr. J.A. Dop mw. mr. R.A. den Dubbelden drs. D.R. Hooft Graafland drs. F.B. Martens Extra EHBO-cursisten na oproep; Kelderbier in passagierschepen Heineken in Rwanda Heineken terug op Delivin Handelsonderscheiding voor Tarwebok; Sinister Project wint Heineken Crossover Award Correspondenten: A. van der Graaf (Rotterdam) mw. M.B.J. van der Linden ('s-Hertogenbosch) H. Meyer (Bunnik) G.W. Westenberg (Rijssen) Poster route zeilrace om Heineken Trophy Kroniek Historische waardecheques bij Bokma; Verzending CORridor aan niet-actieven mogelijk Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de staf dienst In- en Externe Betrekkingen in Zoeter woude, telefoon: (071-J456034. Brouwerij Cultuurprijs uitgereikt; Heineken ondersteunt Europees congres sportmanagers Produktnieuws Bols Benelux Afscheid en jubileum Mithras: Automatiseringssysteem voor managers Thuisverbruik Een nieuw vaatje aangeslagen Bij de voorpagina: 'Het is er weer' is de titel van een gesprek met een aantal bokbierbrouwers van ons concern. Lees al les over Ridder Bockbier, Brand Dubbelbok, Heine ken Tarwebok en Amstel Bock en hun makers op pagina 20 en 21. Najaarspromotie Heineken van start: win kalender!; Bokbierseizoen feestelijk geopend Bokbiernieuws Amstel Karaoke Show Agenda; Evenementenpost; Amstel Malt Snorrencampagne; Derde Amstel Hengelfestijn

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 2