25 jaar F.J.H. Jie-A-Looi 25 jaar P.A. Boesten 25-jarig jubileum D. Hageman Heerlen In La Diligence te Heerlen vierde Paul Boesten 30 september zijn 25-jarig dienst- jubileum. Het was toen precies 25 geleden dat Paul officieel van start ging in de toenmalige drankenhandel van zijn vader in Heerlen. Vanaf de samen voeging met Maas Jeker in 1974 werkt Paul in Nuth. Nu is hij daar chef Expeditie en Ma gazijn. Paul werd in verschil lende toespraken geschetst als een echte drankenhandelaar. Hij is niet alleen een stuwende kracht voor Expeditie en Maga zijn maar ook in de Verkoop. Voorop blijft bij hem staan: De klant. Dit was heel duidelijk te merken aan de grote belang stelling van onze afnemers uit Zuid-Limburg. Namens het personeel werd een envelop met inhoud overhandigd. Hier na konden de vele genodigden tijdens de zeer gezellige recep tie de jubilaris en zijn vrouw Kitty gelukwensen. Zoeterwoude Vijfentwintig jaar geleden trad de heer Henry fie-A-Looi als assistent-brouw meester in opleiding, in dienst bij de toenmalige Amstel brou werij in Suriname. Inmiddels is hij General Manager van de Su rinaamse Brouwerij N.V. Om dat de jubilaris hier op verlof was, speldde Raad van Be stuurslid Drost hem in Neder land de gouden speld op. Dit gebeurde op 14 september in besloten kring. Alle aanwezi gen hadden veel bewondering voor de wijze waarop Henry er steeds weer in slaagt de Suri naamse brouwerij draaiende te houden. De heer Drost vertelde over zijn reizen naar Suriname. Henry ontving hem hier altijd bijzonder hartelijk. De twee he ren hebben vooral goede herin neringen aan de etentjes met garnalen, in "het restaurantje op de hoek", vergezeld van een goed glas Parbo bier. Arnhem Hoofd horecagebied Gelderland/Overijsel, Dick Ha- geman, vierde zijn 25-jarig dienst- jubileum bij Heineken. Dit ge beurde op 1 september in Residence Roosendael in gezel schap van zijn familieleden. Dick werd allereerst toegespro ken door Toine Aarts, net als Dick van oorsprong een Am- stel-man. Hij besloot zijn toe spraak met de aanbieding van een ingelijst exemplaar van "Het Spongat", waarin compleet met foto melding werd gemaakt van de indiensttreding van Dick. Vervolgens werd namens de di rectie het woord gevoerd door Willem Hosang. Hij bood Dick golfcarrière in de weg. Rutger werd overigens bij de overhan diging geassisteerd door enkele parachutisten. Helaas konden zij door de slechte weersomstan digheden niet echt springen. Dick zorgde daarna met een druk op een knop voor een ge legenheidsvuurwerk (waarbij de tekst 'Heineken, World of Dick' zichtbaar werd) en sprak daarna zijn dankwoord uit. Samen met zijn echtgenote werd hij nog langdurig gelukgewenst door de vele aanwezige collega's en relaties. enige golfattributen aan. Rutger Reintjes nam tenslotte het woord. Hij sprak namens Dicks huidige collega's en medewer kers. Tijdens zijn toespraak werden de nog ontbrekende golf attributen overhandigd. Niets staat nu meer een succesvolle

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 25