Afscheid H.W.M. Rek 25 jaar H. Bruning Den Bosch Na ruim 28 dienstjaren nam Harrie Rek af scheid van Heineken. Dit ge beurde op 1 oktober in de Cam- brinuskelder in Den Bosch. Gestart als thuisverbruik-ver- tegenwoordiger bij Amstel, volgde in 1974 de overstap naar de GWN. Vanaf 1980 was Harrie werkzaam voor de hore ca in de regio's Den Bosch en Tilburg. Op de receptie waren erg veel mensen aanwezig die Harrie en echtgenote Dinie geluk wilden wensen. De verschillende spre kers die aan het woord kwamen waren allemaal vol lof over Harrie. Oud-collega's en vrien den waren het erover eens dat er met hem een op een top brou werijman afscheid nam. Dit was overigens 's ochtends al in het Brabants Dagblad vermeld: "Bij Heineken is d'n Rek emit." De Bossche horeca sprak een bijzonder dankwoord uit. Een Tilburgse relatie had voor een Russisch orkest gezorgd. Har rie kreeg verschillende cadeaus van zijn collega's en moest van hen ook nog even op een paard zitten. Het goede gezel schap van de vele aanwezigen hielp hem echter snel over de schrik heen. leen Hans met zijn jubileum. Ook echtgenote Maria werd ge feliciteerd. Het zilveren jubi leum was daar reden voor, maar tevens het feit dat zij diezelfde dag jarig was. Op verzoek van het lid van de Raad van Bestuur speldde Maria haar man de gou den Heineken-speld op. Maria Bruning sprak haar echt genoot zelf ook nog even toe. Ze las ondermeer een vanuit Nederland verzonden fax voor met felicitaties van hun kinde ren, die niet aanwezig konden zijn. Zij bood Hans namens de kinderen een cadeau aan. De laatste spreker was Hans zelf. Hij toonde zich ontroerd en be dankte iedereen voor de aan wezigheid. Na alle toespraken was het tijd om te dansen. Een bekende dansgroep gaf een demonstratie. De echtparen Bruning en Coebergh werden hierna uitgenodigd om het eens te proberen. Zij kregen in structies om het Curacaose dansen onder de knie te krijgen. Deze 'stoomcursus' bleken de echtparen echter niet nodig te hebben. Willemstad De General Ma nager van de Amstel brouwerij in Willemstad, Hans Bruning, was 9 september jongstleden 25 jaar in dienst van ons concern. Nadat bedrijfsleider en lid van het management-team van de Antilliaanse brouwerij, Ri chard Rademaker, het echtpaar Bruning had toegesproken, kreeg de heer Coebergh het woord. Hij feliciteerde niet al

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 24