Historische waardecheques bij Bokma Verzending CORridor met- actieven Overleden In Memoriam B. Alles De heer C.A. van Migo (71) is over leden op 10 september 1993. De heer Van Migo is in dienst getreden op 20 mei 1954. Sinds 1 september 1987 was de hij met pensioen. Op 16 juli 1993 is de heer A.L. Bek kers (70) overleden. De heer Bek kers is in dienst getreden op 12 fe bruari 1968. Hij is op 1 augustus 1988 met pensioen gegaan. De heer J.D. Blok (78) is overleden op 15 september 1993. Hij is in dienst getreden op 30 juni 1947. Per 1 oktober 1979 is de heer Blok met pensioen gegaan. Op dinsdagochtend 28 september jongstleden werden wij als door een mokerslag getroffen bij het vernemen van het overlijden van Bob Alles. Hij werd 35 jaar. Bob kwam 22 augustus 1977 in dienst bij Heineken op de Plaatse lijke Administratie te Amsterdam. In 1987 werd hij overgeplaatst naar Zoeterwoude op de Contracten administratie. Hier vervulde hij de functie van eerste medewerker. Wij hebben Bob leren kennen en waarderen als een levenslustige, humorvolle en toegewijde collega. Bob stond altijd voor iedereen klaar en was een kei in zijn vakgebied. Heel kenmerkend voor hem was dat hij steeds weer nieuwe ideeën had, hetgeen aangeeft hoe betrok ken hij was bij zijn werk. Kortom hij was een persoonlijkheid. Wij zullen hem missen. Wij wensen zijn familie en in het bijzonder zijn vrouw Karin, zijn dochter Priscilla en zijn zoon Michael heel veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Zoetermeer Bokma geeft consumenten van een fles Bok ma Royal Dark of Bokma Jonge Korenwijn vanaf november een chequeboekje cadeau met his torische waardecheques. De waardecheques geven onder meer korting op arrangemen ten in dertien luxe hotel restaurants in Nederland. Deze horecagelegenheden zijn ge vestigd in mooie kastelen en landhuizen. Het chequeboekje biedt consumenten ook de mogelijkheid om een gratis bezoek te brengen aan de distilleerderij De Bron van Bols Benelux in Zoetermeer. De chequeboekjes zitten, dui delijk zichtbaar, aan de fles bevestigd. Welke niet-actieve medewer ker wil nog graag de Heineken CORridor ontvangen? Deze vraag is afkomstig van het secretariaat van de Centrale Ondernemingsraad van Heine ken. Normaal gesproken wordt deze krant van de COR niet aan de niet-actieven gestuurd. Oud medewerkers die er toch op prijs stellen het blad te ontvangen, kunnen zich schriftelijk aan melden bij het COR-secretari- aat, postbus 530, 2380 BD in Zoeterwoude. Zij worden dan op de verzendlijst gezet.

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 19