Huwelijken Geboorten Onze dienst verlieten Dankbetuigingen Amsterdam Mw. A.I.J. Ameerali (Secretaresse Raad van Bestuur) met A.L. Huffels Mw. E. de Kant (Global Sponsor ship) met J.K. Wasch Horecagebieden Noord-Holland R.A. Hopman met mw. Van Eijk Bunnik Mw. S.A. de Vos (Verkoop Horeca) met R. Verkaaik G.C. Korpel (Verpakken) met mw. R. Peterse Zoeterwoude Mw. A. Nieuwdam, (Packaging Materials) met J. Heinsius Mw. J.E. de Wit, (Sensory Product Characterization) met E. Vink P.J.M. Bruijn (HTS) met mw. M.R.P. Gravelotte Bunnik Benjamin M.K., z.v. C.G. Versteegh (Storingsdienst) Zoeterwoude Marleen, d.v. mevrouw T. Kleene (Technical Trainingsection) Huseyin, z.v. de heer A. Kor (Kelders) Robin, z.v. de heer R.C. Oosterbroek (Onderhoud Transportmiddelen) Conner Nathaniel, z.v. de heer J.P. Slegtenhorst (Bewaking) Boyan, z.v. F. Bruijne-Van Luik (Administratie Personeelszaken) Silas C., z.v. B.F. Valdink (Pl. Administratie) Nils B., z.v. S.G.J. Van der Ven (Pl. Administratie) (Na een dienstverband van drie jaar of meer) Zoeterwoude M.L. van Reisen (Information Centre, EFI HTS) R. Mühlbauer (Project Services HTS) H. de Sitter (Support HTS) Mw. P.A.' van Sandijk (Purchasing Support) L. Niewold (Thuisverbruik) Sinds 1 september ben ik uit dienst van Heineken. De tijd een ander pad in te slaan is voor mij gekomen. Waar een einde is is altijd een begin. Want een einde aan iets betekent te gelijkertijd een nieuw begin. Ik groet de mensen met wie ik heb sa mengewerkt, zowel in het verleden als in het heden. Ik groet de mensen die ik ken. Ik wens een ieder veel geluk en groei op zijn persoonlijke pad. Dag allemaal! Lenie Brand 9 September is voor mij en mijn echtgenote een dag geworden die wij nooit meer zullen vergeten. De geschenken maar vooral uw aan wezigheid in groten getale tijdens mijn afscheidsreceptie, geven mij een gevoel van grote genegenheid jegens u allen. Het was fijn om na bijna 40 jaar op zo'n manier te worden uitgewuifd, ik zal nog veel aan u en onze brouwerij terugdenken. Hans Kievits Ik wil u mede namens mijn vrouw bedanken voor de cadeaus en bloemen die wij tijdens ons veertig jarig huwelijksfeest van u mochten ontvangen. Mede daardoor is het voor ons een onvergetelijke dag geworden. Hartelijk dank. Fam. L. Pfaff Hierbij willen wij dank zeggen voor het drankenpakket en het mooie bloemstuk dat wij ontvingen ter ge legenheid van ons 55-jarig huwelijk. Dit hebben wij met onze kinderen gevierd. Groetend, S. Gercama en D. Gercama-de fong Mede namens mijn vrouw wil ik de directie van Heineken bedanken voor de geweldige dag die mijn vrouw, de overige familie en ik heb ben genoten bij mijn afscheid. Ik wil de heer Strobos hartelijk bedan ken ook namens mijn collega's voor de mooie toespraak die hij heeft ge houden. Ook wil ik mijn collega's van ploeg 82 danken voor hun aller aanwezigheid. Jongens bedankt. Ook al de mensen van de andere afdelingen, hoofdkantoor en be- drijfskantoor. Nogmaals dank voor de grote aanwezigheid. Ik wens de firma Heineken in de toekomst goede zaken toe, en mijn collega's al het goede in de toekomst. Gods zegen voor U allen, bedankt. Fam. L. Stello Mede namens mijn vrouw, wil ik hierbij de directie hartelijk bedan ken voor het drankenpakket en het mooie bloemstuk die wij voor ons veertigjarig jublieum mochten ontvangen. Nel en Cor Kortekaas Mede namens mijn vrouw, dank ik collega's, oud-collega's Thuisver bruik en die van het horecagebied Groningen/Friesland/Drenthe voor het spontaan aanwezig zijn, de vriendelijke woorden en de aange boden cadeaus en bloemen tijdens mijn afscheid op 1 oktober in de bar van het CDH te Groningen. Lienco Niewold Mede namens mijn vrouw, wil ik de Heineken directie bedanken voor het mooie bloemstuk en de cadeaus, die wij door de vriendelijke bemiddeling van mevrouw Van Kooten hebben ontvangen. Dit ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijksfeest. f.P. Mentink

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 18