Heineken terug op Delivin Na een aantal jaren weggeweest te zijn, had Heineken dit jaar weer een stand op de 'Delivin'. Deze vakbeurs voor slijterijen werd zondag 19 en maandag 20 september gehouden in De Jaarbeurs te Utrecht. Een andere reden waarom Hei neken weer op de Delivin stond, is te vinden in de nieuwe aanpak van Heineken ten op zichte van de slijterijen. Slijterijen worden bezocht door vertegenwoordigers die ook su permarkten bezoeken. Op kor te termijn komt er een nieuw team dat zich alleen maar richt op slijterijen. Martin Stam werkt aan de oprichting daar van: "Het is de bedoeling dat er een team van zes of zeven men sen komt die de slijterijen een heel pakket bieren aan gaat bie den. Dit pakket zal bestaan uit alle bieren die door de Heine ken organisatie worden gebrou wen en uit de speciale buiten landse bieren die door Brouwketel worden geïmpor teerd." Het pakket biersoorten dat in de Heineken-stand te vinden was, trok behoorlijk veel aan dacht. Met name voor 1994 was grote belangstelling. Heineken biedt het aan als een cadeau pakket van zes flesjes met een mooi glas in een feestelijke ver pakking. De slijterijen ver wachten dat dit pakket goed zal aanslaan bij de klanten. "Zo'n doos is een leuk cadeau voor on der de kerstboom", aldus een geïnteresseerde slijter die de stand bezocht. Bols Benelux was ook op de De livin aanwezig. Het thema van de Bols-stand was Innovatie Vakmanschap. Bezoekers kon den op de stand met de nieuwe produkten van Bols Benelux kennismaken en ze gelijk proe ven en keuren. Een van de nieu we produkten was bijvoorbeeld Pisang Ambon Cream. Martin Stam van de afdeling Thuisverbruilt had de leiding over de Heineken stand. Hij legt uit waarom Heineken een tijd niet aanwezig was op de Delivin beurs: "De afgelopen ja ren waren de bezoeken die ver tegenwoordigers aan de slijte rijen brachten voldoende. Onze aanwezigheid op deze beurs zou dan een beetje dubbelop zijn geweest. Nu bieden we een heel pakket van bieren aan, waaronder het nieuwe bier 1994. Het is goed om dit bier, en de bieren die De Brouwketel importeert, op deze beurs te in troduceren en te promoten." De Heineken-stand

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 14