25 jaar H. Stekelenburg Afscheid B.M.J. Smits Hoofddorp De heer H. Steke lenburg vierde 12 augustus zijn 25-jarig dienstverband bij Heineken. Herman begon zijn loopbaan in 1968 als horeca- inspecteur bij de toenmalige Amstel brouwerij. Tegenwoor dig is hij verkoopleider in de regio Amsterdam/Utrecht. Daarnaast coördineert hij alle Hempoint-zaken.Collega's van Herman typeren hem als een waardevol persoon voor Heine ken, met brede interesses. Na een goochelact gaf een aan tal horeca-relaties uit Amster dam een omschrijving van "hun Herman" via een beeld scherm. Hij werd door hen om schreven als een 'schatje' maar ook als een man die commer cieel van wanten weet. De vele aanwezigen waren het erover eens dat dit een ouder wets gezellige receptie was. Zoeterwoude 9 september heeft de heer H.Kievits na bijna veertig jaar afscheid genomen van Heineken. Samen met zijn vrouw Charlotte stond hij tij dens een drukbezochte en ge zellige receptie in het middel punt van de belangstelling. De heer Dijkstra belichtte de car rière van de afscheidnemer. Hans is bij Heineken begonnen als onderbaas binnen Produk- tie. Vervolgens heeft hij ge werkt als opleidingsfunctiona ris, chef Ontvangsten en ten slotte als technoloog Com mercie Bier. De heer Hosang haalde een aantal anekdotes aan. Hij werd even onderbro ken omdat een krantenjongen, gespeeld door IJf Blokker, bin nenkwam om een "extra editie van 't Rotterdammertje" rond te delen. Hierin stonden een Maastricht Na dertig dienst jaren nam de heer B.M.J. Smits op 31 augustus afscheid van Heineken. Ben werkte als bouwkundig adviseur voor het gebied Limburg van het Heine ken Bouwadviesbureau. In gezelschap van zijn echtge note Fia, zijn schoonmoeder, zoon, dochter, schoonzoon en kleindochter, stond Ben tijdens een drukbezochte receptie in het middelpunt van de belang stelling. De receptie vond plaats in Ben's woonplaats Maastricht, in het Fort St. Pieter. Hoofd Bouwadviesbureau Cees van Kasteel sprak zijn bewon dering uit over de creatieve kwaliteiten van Ben als ont werper en vormgever. Hij heeft tijdens zijn dertig jarige carriè re een belangrijke rol gespeeld in het versterken van de goede relaties met onze klanten. Ook heeft hij veel horecaonderne- mingen helpen veranderen in echte Heineken ondernemin gen. Als afscheidscadeau kreeg Ben een grote tuinparasol. woorden: "Heinekes, nu ver dwijn ik es!". Naast de vele cadeaus van (oud)collega's, familie, vrien den, kennissen en relaties kreeg Hans een oude ingelijste luchtfoto van de voormalige brouwerij in Rotterdam en een grote parasol. 'Hans en Charlotte, het ga jullie goed', was de wens van de aanwezigen. hoop wetenswaardigheden over Hans. De heer Van der Torren haalde als laatste spreker oude herin neringen op over Hans en de brouwerij. Hans zelf bedankte in een toespraak alle mensen die van zijn bijna veertig jaar bij Heineken een onvergetelijke, goede tijd gemaakt hebben. Hij sloot zijn loopbaan af met de

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 24