Nederlandse ambassadeurs op bezoek Ontvangst van Nederlandse ambassadeurs in Maastricht Zoeterwoude Nederlandse ambassadeurs uit Afrika, het Midden-Oosten en Zuid-Ame- rika brachten op 23 augustus een bezoek aan onze brouwerij in Zoeterwoude. Het Neder lands Centmm voor Handels bevordering organiseert deze bijeenkomsten. Dit jaar was Heineken gastheer. Na een rondleiding door de brouwerij heeft Raad van Be stuurslid J.H. Drost een presen tatie gegeven over Heineken. Voor een aantal ambassadeurs was de kennismaking met Hei neken niet nieuw. De ambassa deurs in Nigeria en Zaïre bij voorbeeld hebben weieens een bezoek gebracht aan enkele Afrikaanse brouwerijen, waar in Heineken een belang heeft. Ook waren bij de ontvangst vertegenwoordigers aanwezig van het Ministerie van Buiten landse Zaken en van het Ne derlands Centrum voor Handels bevordering. Heineken functio narissen, die zich bezighouden met de genoemde regio's, ontbraken niet tijdens deze bijeenkomst. Maastricht Tijdens hun jaar lijks bezoek aan Nederland be zochten, op 26 augustus, zo'n 70 Nederlandse ambassadeurs Maastricht. Dit gebeurde op uitnodiging van de Provincie Limburg. Aan het einde van de middag werden de ambassadeurs ont vangen in het Theater aan het Vrijthof door Staatssecretaris mevrouw Van Rooy, de Gou verneur van Limburg Baron van Voorst tot Voorst en Burge meester Houben van Maas tricht. Op het bordes van het Theater kreeg iedereen een glas Wieck- se Witte aangeboden door Stadsbrouwerij De Ridder en een koksmuts opgezet. Leerlin gen van de Hoge Hotelschool in Maastricht hadden speciaal voor deze gelegenheid een champignongerecht gemaakt, bereid met Wieckse Witte. Vervolgens woonden de ambas sadeurs de opening van het Preuvenemint bij, het jaarlijkse culinaire smulfestijn op het Vrijthof in Maastricht. 4 Ambassadeur Warmenhoven (Nederlandse ambassadeur in België) in gesprek met De Ridder-directeur Stevens (links van hem) en De Ridder-medewerkers Moonen en Van Aubel (rechts van de ambassadeur)

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 22