Dankbetuigingen Overleden De heer A.J. Roldaan is per 30 augustus 1993 teruggekeerd uit Singapore, alwaar hij was gedeta cheerd als Specialist Software HTS bij Asia Pacific Breweries. Verenigde Staten De heer M. Foley is per 1 september uitgezonden als General Manager naar Van Munching Co. Inc. te New York. De heer Foley was voor heen werkzaam in dezelfde functie bij Murphy Brewery Ireland te Cork. De heer G.J. Vuyk is per 1 septem ber 1993 uitgezonden als Vice President Marketing naar Van Munching Co. Inc. in New York. België De heer E.A. Olde Monnikhof is per 9 augustus 1993 teruggekeerd uit België, alwaar hij uitgezonden was bij Ibecor S.A. te Brussel. Kameroen De heer Plat is per 15 oktober uitge zonden als Chef de Production naar S.A.B.C. te Douala, Kameroen. De heer Plat was voorheen werkzaam als Directeur de Production et de la Qualité bij Bralima SARL te Kinshasa, Zaïre. Ile de la Réunion De heer J.A. Doyer is per 1 septem ber 1993 teruggekeerd van zijn uit zending naar Ile de la Réunion. De heer Doyer was werkzaam als Commercieel Manager bij Brasseries de Bourbon S.A. in St. Denis. Zaïre De heer L. van der Borght is per 15 september in dienst getreden bij Heineken en zal per 10 oktober worden uitgezonden naar Bralima te Kinshasa, Zaïre. Hij zal er werk zaam zijn in de functie van Commercieel Manager. De heer J.B.C. Hoebeek zal van 6 september 1993 tot 5 december 1993 een stageopdracht Project Emballage vervullen bij Bralima te Kinshasa, Zaïre. Spanje Per vergissing staat in de vorige Vers van 't Vat vermeld dat de heer A. Been per 27 juni is teruggekeerd uit Milaan. De bedoelde persoon is de heer A. Deen. Bij deze wil ik u namens mijzelf, mijn vrouw en mijn kinderen hartelijk bedanken voor de belang stelling, het prachtige cadeau en de bloemen. Oolc dank ilc u voor het mooie fotoboek, waardoor ik nog vaak aan mijn onvergetelijke afscheidsreceptie temg kan denken. Verder dank ilc alle collega's voor de prettige samenwerking. f. van den Brink Hierbij willen wij de Directie en mevrouw van Kooten bedanken voor het mooie bloemstuk en het drankenpakket welke wij hebben ontvangen voor ons 40-jarig huwelijk. Fam. C.T. Jerzewski Mede namens mijn kinderen en familie bedank ik mijn collega's van de afdeling Verpakken (ploeg 3), afdeling personeelszaken en de maatschappelijk werkster voor hun medeleven en belangstelling, betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn vrouw. Nico Buitelaar Hierbij wil ilc de Directie oolc namens mijn vrouw bedanken voor de mooie bloemen en het dranken- paklcet, die wij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. P.H. Koreman Hierbij wil ilc iedereen bedanken die op wat voor wijze dan oolc van hun betrokkenheid hebben blijk gegeven voor, na en tijdens mijn 25-jarig jubileum. U heeft ervoor gezorgd dat ilc een onvergetelijke dag heb ge had. Het was geweldig. De makers, acteurs en actrices van de film, de Reclame Service Dienst, medewer kers van HEM-point en Horecage- bied Noord-Holland, dank ilc in het bijzonder. Ook de dames en heren van het Ontvangstcentrum geef ik een grote pluim voor hun geweldige inzet. Lieve mensen, nogmaals hartelijk dank, Herman Stekelenburg Mede namens mijn moeder dank ik de Directie, Bedrijfsleiding, Produlc- tieleiding, Wachtchefs en collega's voor de vele vriendelijke woorden, wensen, cadeaus en bloemen welke ilc tijdens mijn afscheidsreceptie mocht aanhoren en ontvangen. Uw aller aanwezigheid op de ons aangeboden afscheidsreceptie heeft er mede toe bijgedragen dat deze dag van afscheid voor mij een on vergetelijke is geworden. Ilc dank al len voor de jarenlange goede en vriendschappelijke samenwerking en voor de steun welke mij onge vraagd gegeven werd. Verder wens ilc het bedrijf in het algemeen, en mijn nog actieve ex-collega's in het bijzonder een fijne toekomst tege moet. Hartelijk gegroet, Wim Suiker Hiermede willen wij de Directie en oudcollega's hartelijk bedanken voor de goede wensen, belangstel ling en gegeven ter gelegenheid van ons veertigjarig huwelijk. Giel en Mieke van Vliet De heer G.P. ten Hoope (72) is overleden op 31 augustus. De heer Ten Hoope is in dienst getreden op 1 september 1964. Sinds 1 april 1986 was de heer ten Hoope met pensioen. Op 3 september is de heer M.M. van Bakel (77) overleden. De heer Van Balcel trad in dienst op 13 juni 1949. Hij is op 1 juni 1981 met pensioen gegaan.

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 19