Huwelijken Buitenland Geboorten Onze dienst verlieten Amsterdam Mw. S. Boevé (Marketing Strategy Policy) met R.R. van Teylingen Bakker Mw. Y.G.C. Kolen (Financial Accounting) met E.f. Boerée Horecagebieden Mw. M.N. v.d. Steenoven (Administratie Verkoopkantoor Amsterdam/Utrecht) met dhr. Goozen Zoeterwoude W. Vooijs (Verpakken) met mw. W.A. van Egmond Zoeterwoude Daphne, d.v. B. Gijsbertse (Bedrijfsinkoop) Tim, z.v. M. Koelewijn (Interne Accountants Dienst) Amber Alice, d.v. R.A. Droog (Opslag Intern Transport) Elisah Antonia, d.v. J.P. van Kempen (Verpakken) René, z.v. E. Nagtegaal (Bewaking) Kaj, z.v. J.J.A. de Waal (Elektro Kracht Instrumentatie) Robin Willem, z.v. R.C. Waij (Brouwen Onderhoud E StI) Amsterdam Maxim, z.v. mw. I.C.I. van Aalst (Corporate Professional Development) Horecagebieden Yannick Jurriaan, z.v. N.J. de Mol (Brabant) Drankenhandels Randy, z.v. mw. E.J. van Heumen (Rijssen) (Na een dienstverband van drie of meer jaar) Amsterdam Mw. H.G.G. Gruter (Global Brand Management) Horecagebieden P.J. Hofman (Verkoopkantoor Groningen/Friesland/Drenthe) Drankenhandels S. Rorije (Dordrecht) Indonesië De heer E.H.A. Boulet is per 16 oktober 1993 teruggekeerd uit Indo nesië, alwaar hij was uitgezonden bij P.T. Multi Bintang Indonesia in Jakarta in de functie van Training Manager/Coördinator. Rwanda De heer J.O. Dik is per 4 september uitgezonden als Installation Manager naar Bralirwa te Gisenyi, Rwanda. De heer Dik was voorheen werkzaam in dezelfde functie bij Brarudi SARL te Bujumbura in Bumndi. De heer M.W.F. Boreel is per 1 sep tember 1993 definitief teruggekeerd uit Rwanda. Hij vervulde hier de functie van Administrateur Délégué bij Bralirwa te Kigali. Singapore De heer J. Craandijk is per 15 september 1993 uitgezonden als Brand Manager Heineken naar Asia Pacific Breweries in Singapore. De heer P.E. Dadzis is per 1 septem ber 1993 uitgezonden als Marketing Director naar Singapore, alwaar hij zijn werkzaamheden uitoefent vanuit het kantoor van Heineken Far East. De heer P.W.J.M. Kamphuisen is per 1 september 1993 uitgezonden als Business Development Director naar Asia Pacific Breweries Ltd. in Singapore. De heer H.J. van Meurs is per 15 september 1993 teruggekeerd uit Singapore, alwaar hij was uitgezon den bij Asia Pacific Breweries in de functie van HTS Representative (Supervision Implementation Honeywell Software).

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 18