Amstel Karaoke Show Agenda Telefoonkaart gratis bij Bokma Evenementenpost Nieuw: Pisang Ambon Cream De Amstel Karaoke Show is in september op de volgende data in deze horecabedrijven: 1/9 2/9 3/9 4/9 5/9 7/9 9/9 10/9 11/9 12/9 Videoland Dag, 17/9 Amsterdam Studentenvereniging, Enschede Tennisvereniging 18/9 Griffenstein, Zeist Bar Simple, De Kwalrel 19/9 Irma La Douce, Hem Café Bosbad, Hoeven 24/9 Escape, Amsterdam La Vie, Wageningen Poorthuys, Brielle 2519 Café Dirks, Kortenhoef Irma La Douce, Hem Café 't Fust, Gorinchem 27/9 De Drie Heertjes, Hoom 30/9 Café De Kleine, Zwolle RKW Wilhelmina, Den Bosch Korenbeurs, Wageningen Het Ledig Erf, Utrecht Irma La Douce, Hem Aurorabar, Hippolytushoef Café Bommel, Zeist Don Camillo, Bergen op Zoom Platte Buis, Zwammerdam Chez Nous, Den Helder Disco Love, Kloosterzande Anno 1890, Amstelveen Zoetermeer Dit najaar doet Bokma Jonge Graanjenever haar klanten een telefoonkaart cadeau. Bij aankoop van een li terfles krijgen ze -zolang de voorraad strekt- een speciaal vormgegeven Bolcma-telefoon- kaart met vier 'tikken' (ter waarde van een gulden). Bols Benelux verwacht dat de kaart een gewild verzamelobject zal worden. De oplage is namelijk beperkt. De nieuwe Bokma-actie wordt ondersteund met een radio commercial. Deze zal de ko mende tijd zeer regelmatig te horen zijn. De telefoonkaarten zijn op de fles bevestigd, zodat ze in de winkel goed opvallen. De winkelpresentatie wordt ge completeerd door raambiljet ten, dooskaarten, schapstroken en een display waarin 24 fles sen Bokma Jonge Graanjenever passen. Bij de achterpagina: Dit keer een kiek uit de 'oude doos' van de voormalige Hei- neken brouwerij in Rotterdam. Op de foto zijn de timmer werkplaats en het personeel te zien. Het is niet bekend wanneer dit tafereel op de gevoelige plaat is vastgelegd. Wie het weet kan dit doorbellen aan Rietje Ketting van de afdeling Museum- goederenbeheer. Haar telefoonnummer in Amsterdam is: 020-5239410. In september hebben ondermeer de volgende evenementen plaats, die door een van de merken van ons con cern worden gesponsord: 4 Holland Triatlon in Almere Wielerronde Surhuisterveen 5 Ronde van Osdorp in Amsterdam 12 Amstel Fun Festival in Amstelveen 15 Jaarmarlct in Alphen a/d Rijn 19 Bridge to Bridge Loop in Arnhem 24/25 Roder Markt in Roden 26 City Marathon in Amsterdam 31 Zoetermeer Bols Benelux heeft deze maand een primeur gelanceerd: Pisang Ambon Cream. Exotische vruchten geven samen met verse room een zachte en volle smaak aan deze nieuwe creamlikeur. De lichtgroene drank kan puur en on the rocks worden gedron ken. Bovendien lean het worden gebruikt in cocktails of worden gemixed met bijvoorbeeld 7Up. Met de introductie van dit nieu we produkt speelt Bols Benelux in op de toenemende vraag naar creamlikeuren. Pisang Ambon Cream is ver krijgbaar in een matgroene fles. Deze is qua vorm gelijk aan de nieuwe fles waarin de originele Pisang Ambon sinds kort ver krijgbaar is. De etiketten van beide merken hebben veel over eenkomsten. Pisang Ambon wordt op het nieuwe etiket -ter extra onderscheiding van Pi sang Ambon Cream- aangeduid als 'The Original'. De afgelopen weken is het vernieuwde uiter lijk van Pisang Ambon 'The Original' onderstreept in een aantal uitzendingen van de re clamespot 'The Green Myste ry'. Voor deze 45 seconden du rende commercial zijn op namen gemaakt op Bali. De li keur is ontleend aan een oude Indonesische receptuur en Bols Benelux onderstreept vanzelf sprekend het authentiek In donesische karakter van Pisang Ambon. Sinds eind augustus wordt met een verkorte versie van deze film aandacht besteed aan Pisang Ambon Cream. De nieuwe likeur zal waarschijn lijk binnenkort ook in de PUM's verkrijgbaar zijn.

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 31