Gezamenlijk afscheid drie medewerkers Gratis glas bij Hoppe De heer Simonis begon zijn car rière bij Heineken in juni 1959 als bottelarijmedewerker in de brouwerij in Rotterdam. In 1974 werd hij overgeplaatst naar Zoeterwoude. Daar ver vulde hij vele jaren de functie van kwaliteitscontroleur. Het laatste jaar was hij bedienings man van Colonne 5. Ook de heer Suiker kan terug blikken op een lang dienstver band. Hij trad in oktober 1967 in dienst van de brouwerij in Rotterdam en werd in 1974 overgeplaatst naar Zoe terwoude. Bijna 26 jaar is de heer Suiker de Bottelarij trouw gebleven. De heer Stello werd in mei 1968 aangenomen bij de toen malige transportdienst van de brouwerij in Rotterdam. Na zijn overplaatsing naar Zoeter woude werd hij benoemd als groepsleider in het dienstge bouw. De laatste anderhalf jaar was hij werkzaam in dagdienst als specialist Brouwen. Vele collega's kwamen de drie tijdens hun afscheidsreceptie een hand geven. Onder het ge not van een bier werden talloze anekdotes opgehaald. De af scheidnemers dankten het be drijf voor de goed verzorgde dag en de gezellige middag. Zoetermeer Nog zolang de voorraad strekt krijgen de kopers van Hoppe Jonge Jene ver en Hoppe Vieux een tradi tioneel glas cadeau. Deze actie van Bols Benelux krijgt in de winkels een eigen gezicht door raambiljetten, dis plays en schapstroken. Op elke display staat een opvallende kaart met de tekst: 'Nu glas bij Hoppe Jonge Jenever en Vieux'. Het klassieke glas legt volgens Bols Benelux een verbinding met de lange en rijke historie van Hoppe. Het jenevermerk Hoppe bestaat al sinds 1780. De eerste actieflessen Jonge Jenever en Vieux, waaraan het glas is bevestigd, zijn 16 augustus uitgeleverd aan de groothandel. Zoeterwoude Drie mede werkers uit Zoeterwoude heb ben gezamenlijk afscheid ge nomen van Heineken. Dat gebeurde op 17 augustus. De drie zijn F.W. Simonis, W.H.P. Suiker (afdeling Ver pakken) en L. Stello (afdeling Brouwen). Algemeen directeur Strobos van Heineken sprak de drie tijdens de lunch toe. In een korte toespraak bedankte hij hen voor de vele jaren trouwe dienst en inzet voor onze brouwerij. Van links naar rechts de afscheidnemers Stello (Brouwen), A Simonis en Suiker (beiden Verpakken)

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 25