Afscheid C. van der Linden 25 jaar G.H.T. van Oijen Afscheid F. Gomersbach 'voorontvangst' verwelkomd in restaurant De Batouwe in Buurmalsen. Hier werden lovende woorden uitgesproken door de heer J.J.G. Olthoff, hoofd Horecagebied Brabant, en werd de gouden speld uit gereikt in aanwezigheid van de heren A.M. Werring en A. van Dorst. De receptie vond 's avonds plaats in café-restaurant Moeke gemotiveerdheid voor het be drijf. Elke ochtend vertrok hij vroeg uit Uithoorn zodat hij om zeven uur in Den Haag aanwe zig kon zijn. Om pas 's avonds laat, als de laatste wagen binnen was, naar huis te gaan. Hierna sprak Ivo Kaanen. Hij zei dat men zich Cor van der Linden lang zou blijven herinneren: "Old soldiers never die, they just fade away". Namens het personeel kreeg Van der Linden een hometrainer aangeboden. In zijn dankwoord wees hij zijn gehoor erop dat je trots mag zijn als je bij Heineken mag werken. Met name bedankte hij ook zijn echtgenote voor haar steun. Buurmalsen/Appel tem Op vrijdag 9 juli jongstleden heeft de receptie plaatsgevonden ter gelegenheid van het 25-jarig dienstjubileum van de heer G.H.T. van Oijen. De jubilaris heeft zijn hele Heineken-loop- baan gewerkt binnen de Admi nistratie van de Drankenhan del Van Dorst-Liebrand-Older- aan in Den Bosch. Omdat het in het seizoen voor drankenhandelmedewerkers moeilijk is om 16.30 uur te ver schijnen op een receptie, was het programma aangepast. De familie Van Oijen werd zo om 17.00 uur voor de Rotterdam Op vrijdag 6 au gustus was het dan zover. Frans stopte ermee. In het bijzijn van zijn echtgenote, zoon, dochter, schoondochter en schoonzoon, werd hij ontvangen op de Crooswijksesingel, de plaats waar Frans al jaren zijn werk zaamheden als verkoopleider horecagebied Rotterdam/Zee land met veel plezier verricht te. Op de zeer gezellige en druk bezochte receptie in de Raads- kelder, spraken de heren Tromp en Verwey over de "ge zonde zuinigheid" van Frans, en de integere persoonlijkheid die hem al jaren sierde. René Kruyt en Aad van der Wal roemden Frans om zijn gedegen kennis van zaken en de wijze waarop Frans dit op hen had overgebracht. Tevens was er een video gemaakt van colle ga's waar Frans jaren mee had samengewerkt, waaronder Lex Kil jan van Heuven en Diederik van den Biggelaar, beiden werkzaam in het verre Azië. In zijn dankwoord ging Frans even terug in de tijd, en dankte ie dereen voor het genoten ver trouwen in de afgelopen jaren. Jan de Birk van PZ sloot de rij van sprekers en de receptie werd op zeer gezellige en infor mele wijze voortgezet. Den HaagDe chef Expeditie en Magazijn van Van den Ak ker-Haring, Cor van der Linden, nam 5 juli afscheid. Op zijn ver zoek vond de receptie plaats in de nabijheid van de dranken handel, zodat 'zijn jongens' er ook bij aanwezig konden zijn. Het werd dan ook een drukbe zochte en geanimeerde receptie in de Panoramabar van de Hout- rusthallen. Rob Marijnen sprak Van der Linden als eerste toe. Hij roemde met name diens enorme betrokkenheid bij en Mooren in Appeltem. Daar bood Ad van Dorst de jubilaris een fraaie tuinlamp aan, na mens alle medewerkers van de drankenhandel en van de vier de verdieping van het Heine- ken-kantoor in Den Bosch. Het was een zeer gezellige bijeen komst. Ongeveer 130 mensen bezochten de receptie van de sympathieke jubilaris, die na afloop iedereen bedankte met een presentje.

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 24