Overleden (vervolg van pag. 19) Mijn vrouw en ik willen langs deze weg iedereen hartelijk bedanken voor alle belangstelling die wij heb ben mogen ondervinden op 2 april jl. met mijn afscheidsreceptie. Het was een grandioze dag die ons nog lang zal heugen. Verder wil ik nog oud-collega's bedanken voor de fruitmand die ik heb mogen ont vangen toen il< onlangs in het zie kenhuis verbleef. fan de Benis Ik wil mede namens mijn vrouw en kinderen de Directie van Heineken hartelijk bedanken voor het bloem stuk, het drankenpakket en de en velop met inhoud die wij mochten ontvangen tijdens ons 50-jarig hu welijksfeest. Tevens mevrouw S. van Kooten voor haar spontane be middeling. Het was een prachtige dag die wij niet gauw zullen verge ten. Nogmaals hartelijk bedankt! C.f. Meijer Heineken is topkwaliteit ook in so ciale voorzieningen en durende aan dacht voor gepensioneerden. On langs mochten wij dat weer ervaren bij een onvergetelijk bezoek bij ons 50-jarig huwelijk in juni van de lie ve mevrouw van Kooten. Zij kwam ons op de unieke Heinelcen-manier ons verrassen met een schitterend bloemstuk, een keuzepakket klasse wijn en een couvert om stil van te worden! Mede namens mijn vrouw hartelijk dank voor alles aan allen, die dit mogelijk maakten en uit voerden. Mr. F.A. Bontje Maandag 5 juli ben ik door Heine ken Den Haag in de gelegenheid ge steld afscheid te nemen van mijn collega's en oud-collega's. Mede na mens mijn vrouw en kinderen wil ik iedereen hartelijk bedanken voor de bloemen, cadeaus en alle goede wensen. De overweldigende belang stelling en de waarderende woorden hebben ons ontzettend goed gedaan. Het was een fantastisch afscheid en wij wensen u allen het goede voor de toekomst. C. v.d. Linden Mede namens mijn vrouw en kin deren bedank ik u hierbij hartelijk voor de cadeaus die wij van u mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijksfeest. Me vrouw Van Kooten heeft op char mante wijze extra kleur gegeven aan dit gebeuren, waarvoor wij haar nogmaals graag willen bedanken. De wijze waarop U uw oud-mede- werkers in hun wel en wee blijft volgen hebben wij zeer op prijs ge steld. Met vriendelijke groeten, Henk fonges Hiermede willen wij onze hartelijke dank betuigen voor het drankenpak ket, geschenk, welke wij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijksjubileum. Martha en Harry Huizenga Mede namens mijn vrouw en onze kinderen dank ik de Directie van de Heineken Brouwerij. De prachtige plant ter gelegenheid van ons 40-ja- rig huwelijk heeft ons blij verrast. Wij waarderen het ten zeerste dat aan ons, als gepensioneerden, wordt gedacht. Adriaan van Laarhoven Langs deze weg willen mijn vrouw en ik onze hartelijke dank overbren gen aan de Directie en aan me vrouw Van Kooten voor het mooie bloemstuk en het drankenpakket en de envelop met inhoud, die wij ont vingen bij ons 50-jarig huwelijk. G.P. van Berkel Henk zou dankbaar en blij zijn ge weest dat u met zovelen mij en on ze kinderen hebt willen troosten. U hebt ons laten voelen dat wij niet alleen staan in ons verdriet. Het gemis, dat ieder op eigen wijze voelt, blijft; maar wij allen mogen blij zijn hem te hebben gekend en lief gehad. Wij zullen voortleven met zijn devies: 'Positief denken en daarna doen!'. Wij hopen dat u net als wij mooie herinneringen aan hem kunt bewaren. Hij was boer met zijn boeren, brouwer met zijn brouwers, jager met zijn jagers, vriend van velen, deel van zijn fami lie en bovenal hoofd van ons gezin. Uw reacties in welke vorm dan ook, uw aanwezigheid, genegenheid, vriendschap en liefde zijn voor ons van grote waarde. Dank u wel. Els Kloek Hiermede wil ik, ook mede namens mijn vrouw, de directie van Heine ken hartelijk danken voor het prachtige bloemstuk en enveloppe, die wij hebben ontvangen bij ons 50- jarig huwelijk. Het was een fijne verrassing. K.H. Streuper Mede namens mijn vrouw, wil ik hierbij de directie hartelijk bedanken voor het drankenpakket en de bloemen die wij voor ons 40-jarig huwelijksjubileum mochten ontvangen. J.A. Ritman Mede namens mijn vrouw en kinde ren wil ik u allen hartelijk danken voor de belangstelling bij mijn af scheidsreceptie op 6 augustus. Het was een onvergetelijke dag, die ons heel lang zal bijblijven. Ook wil ik een ieder danken voor de vele ca deaus, bloemen, kaarten en tele grammen. Eveneens dank aan mijn vroegere chefs en huidige collega's welke niet aanwezig konden zijn maar middels een videoband mij hebben toegesproken. Het zal voor mijn vrouw en mij een grote veran dering zijn dat ik na 25 jaar niet meer naar de Crooswijksesingel ga. Maar ik kan nu wel tijd besteden aan mijn hobby's. Ik zal nog dik wijls terugdenken aan alle beken den die ik in al die jaren heb leren kennen. Frans Gomersbach Naar aanleiding van ons 50-jarig hu welijksfeest liet Heineken opnieuw blijken, zijn oudgedienden niet te vergeten. Het door bemiddeling van mevrouw Wohlgemuth ontvangen bloemstuk, drankenpakket en enve loppe met inhoud getuigen hiervan. Daarom onze oprechte dank. H. Anthonisse en echtgenote De heer E.J.A. van Kan (85) is over leden op 18 juni. De heer Van Kan kwam in dienst op 1 mei 1949. Sinds 1 oktober 1972 was hij met pensioen. Op 2 juni is de heer J.T.H. Bax (76) overleden. De heer Bax trad in dienst op 17 januari 1966. Hij is op 1 november 1981 met pensioen gegaan. Mevrouw A.W. Burgmeyer- Smolders (68) is op 17 juli overle den. Zij trad in dienst op 28 april 1964. Sinds 1 december 1984 was mevrouw Burgmeyer-Smolders met pensioen. De heer P.J.A. Huyben (74) is over leden op 28 juli 1993. Hij kwam op 5 januari 1948 in dienst en was sinds 1 juni 1984 gepensioneerd. Op 6 augustus is de heer K.H. Jansen (86) overleden. De heer Jansen trad op 7 mei 1923 in dienst en was sinds 1 maart 1972 gepensioneerd.

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 22