Onze dienst verlieten Buitenland Dankbetuigingen (Na een dienstverband van drie of meer jaar) Horecagebieden H.A.A.M. v.d. Kroon (Horecagebied Gelderland/Overijssel) E.B.M. Stevens (Horecagebied Amsterdam/Utrecht) Agsteribbe (HTD West/Midden Nederland) A.W. Beunis (Magazijn drh. Den Bosch) Zoeterwoude B. Mucalovic (Verpakken) K. Besemer (Stichting Heineken Pensioenfonds) Rwanda De heer E.E.A. Botterman is per 15 juli 1993 in dienst getreden en uitgezonden als Administrateur Délégué naar Bralirwa te Kigali, Rwanda. De heer B. Serckx is per 9 septem ber 1993 uitgezonden als Directeur Financier naar Bralirwa te Kigali, Rwanda. De heer Serckx was voor heen werkzaam in dezelfde functie bij Brarudi te Bujumbura, Bumndi. Zaïre De heer M. de Meijere is per 18 au gustus uitgezonden naar Kinshasa in de functie van Directeur des Pro ductions et de la Qualité. De heer De Meijere was voorheen uitgezon den als Chef de Production naar So- ciété des Brasseries du Maroc te Ca sablanca, Marokko. Maleisië De heer W. Kool is per 8 augustus 1993 teruggekeerd uit Maleisië, alwaar hij was uitgezonden bij Guinness Anchor Berhad in Petaling faya in de functie van Technical Director. De heer G.J.A. Borggreve is per 7 augustus 1993 uitgezonden als Technical Director naar Guinness Anchor Berhad in Petaling Jaya. Hiervoor was de heer Borggreve uit gezonden als Brewery Manager bij S.P. Holdings Ltd. in Lae, Papoea Nieuw Guinea. St. Lucia De heer C.W. Houck is per 19 au gustus 1993 gedetacheerd voor een periode van 4 maanden als Manage ment Trainee Marketing/Distribu tion naar Windward Leeward Bre wery in Vieux Fort, St Lucia. Bahamas De heer P.F.W. Smith is per 21 au gustus 1993 uitgezonden als Chef Bottelarij naar Commonwealth Bre wery Ltd. in Nassau, Bahamas. Trinidad De heer C.P. Westra is per 11 augus tus 1993 teruggekeerd uit Trinidad, alwaar hij was uitgezonden bij de Caribbean Development Compa- ny/Carib Brewery in Port of Spain in de functie van Technical Manager. Vietnam De heer A. van der Est is per 15 juli 1993 wederom gedetacheerd naar de Vietnam Brewery Ltd. in Ho Chi Minh City, Vietnam voor een perio de van circa 9 maanden in de func tie van Project Engineer HTS. Ierland De heer M.G. Kakebeeke is per 1 augustus uitgezonden als General Manager naar Murphy Brewery Ireland te Cork. De heer Kakebeeke was voorheen werkzaam als Corporate Production Coordinating Director. Spanje De heer J.P.P.M. Tromp is per 1 augustus teruggekeerd uit Madrid, alwaar hij gedetacheerd was als Specialist Verpakkingstechniek bij El Aguila. De heer H. Both is per 1 september teruggekeerd uit Madrid, alwaar hij was uitgezonden als Installation Coordinator bij El Aguila. Burundi De heer D.J.N. Ceulemans is per 16 augustus 1993 uitgezonden als Directeur Financier naar Brarudi te Bujumbura, Burundi. De heer Ceu lemans was voorheen werkzaam als Directeur Financier bij Bralirwa te Kigali, Rwanda. De heer M.R.G.J.G. Bourguignon is per 1 september 1993 uitgezonden als General Coordinator naar Braru di te Bujumbura, Bumndi. De heer Bourguignon was voorheen werk zaam in dezelfde functie bij Bralima te Kinshasa, Zaïre. Hongarije De heer A. Moerkerken is per 16 ju li 1993 teruggekeerd uit Komaromi, alwaar hij gedetacheerd was als Technological Consultant bij Komaromi Sörgyar. Papoea Nieuw Guinea De heer M.M.J. Valens is per 1 au gustus 1993 uitgezonden als Com mercial Manager naar S.P. Holdings Ltd. in Port Moresby, Papoea Nieuw Guinea. De heer A. Moerkerken is per 1 au gustus 1993 gedetacheerd voor een periode van 2 a 3 maanden als Group Technological Controller naar S.P. Holdings Ltd. in Port Moresby, Papoea Nieuw Guinea. Italië De heer A. Been is per 27 juni terug gekeerd uit Milaan, alwaar hij gede tacheerd was als Systems Engineer bij Birra Dreher. Congo De heer E.E.L. Lemaire is per 3 juli gedetacheerd voor een periode van 6 weken als Directeur Technique naar Brasserie de Brazzaville, Brazzaville, Congo. Hiermee willen wij onze hartelijke dank betuigen aan de Directie van Heineken en mw. V.d. Linden voor het drankenpakket en het prachtige bloemstuk dat wij 24 juni hebben ontvangen ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijksfeest. Wij waarde ren het zeer dat er nog steeds aan ons, de niet-actieven, gedacht wordt. Cor en Mien de Blok Bijzonder aangenaam verrast door het bezoek van mevrouw Van Koot- en, die ons op dit 50-jarig jubileum kwam gelukwensen en verblijden met een prachtig bloemstuk, drank en een waardevolle envelop. Geheel Heineken-waardig, dat zelfs de niet- actieven op deze wijze worden be dacht! Bep en faap Schulenberg Op 31 mei vierden wij onze 60-jari- ge trouwdag. Wij willen de Directie van Heineken bedanken voor het mooie bloemstuk, het drankenpak ket en de envelop. Tevens willen wij mevrouw van Kooten bedanken voor de verzorging hiervan. A.J. Backer Hierbij wil ik ook namens mijn vrouw de Directie van Heineken en mevrouw van Kooten dankzeggen voor de attenties die wij mochten ontvangen bij ons 50-jarig huwelijk. Hoogachtend, G.D.f. van der Kaaij Bij deze wil ik mede namens mijn vrouw iedereen bedanken voor de belangstelling, bloemen, felicitaties en cadeaus die wij mochten ontvan gen bij mijn afscheid op 1 juli. Het was een dag om niet snel te vergeten. L.A. Bourier (vervolg zie pag. 22)

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 19