Huwelijken Geboorten Geslaagd Bunnik F. van Beek (Horeca Verkoop) met mw. D.B.H. Hooft Den Bosch C.M.M. Bertens (Verpakken) met mw. I. Cuypers T.G.P. Heemskerk (Verpakken) met mw. H. van Hooij R. Vlems (Brouwen) met mw. E. Mutsaers Zoeterwoude M.H. Guyt (Verpakken) met mw. H. Vink M.A. de Schepper (Technische In frastructuur) met mw. E.M.A. Zoon J.E.S. van der Meer (Stichting Heineken Pensioenfonds) met mw. J. Roodhorst T.A. Wijsman (Research Development HTS) met mw. A.M. Hofland Zoeterwoude Romy E., d.v. G.R.M. Geersinga (Bewaking) Constantijn J., z.v. T.R.H. Plooij (Energie) Amber, d.v. mw. M.D. Droog (Kan tine/Pan tries) Koen, z.v. mw. C.W.M. Miltenburg (Bouwadviesbureau) Jason, z.v. mw. M.R.E. Labadie (Distribution St Logistics HTS) Buitenland Hugo Diederik, z.v. D.F.B. van den Biggelaar (General Manager Heineken Japan) Bunnik Soufiane, z.v. A. El Mansori (Verpakken) Tarik, z.v. M. Manssouri (Verpakken) Den Bosch Miranda, d.v. A. de Gouw (Intern Transport) Horecagebieden Fleur, d.v. J.W. Tromp (Horecagebied Rotterdam) Miclc, z.v. A.f. Ordelman (Drh. Groningen) Nick, z.v. V.S.M. Sturkenboom (Horecagebied Groningen/ Friesland/Drenthe) Boris, z.v. mw. P.D.H.M. van Oostmm (Administratie drh. Eindhoven) Sander, z.v. mw. C. Quirijns (Horecagebied Brabant) Katwijk Manon, d.v. A.T. Messemaker (Proseco) Maastricht Kyra, z.v. R.P.H. Nelissen (Physieke Distributie De Ridder) Jeannot, z.v. mw. A.J.J.H. Hennis sen (Administratie De Ridder) Horecagebieden Voor het diploma Elektrisch Scha kelen: f. Kuipers (Horeca Techni sche Dienst Zwolle) Voor het diploma Koeltechniek: J.M.A. Wassenaar (Horeca Tap Service Hoofddorp) Voor het diploma NIMA-A: N.J. de Mol (Horeca Breda) Voor Vakbekwaamheid Cafébedrijf: mw. W.M. Teeuwen (Verkoop Binnendienst Hoofddorp) Voor het diploma Heftruck chauffeur: J. Veenstra (Magazijn Groningen) Voor Koeltechniek: W.M.S. Verboven en A.C.J.M. Quaytaal (beiden Horeca Technische Dienst) Zoeterwoude Voor het diploma Bedrijfskunde (HBO): mw. M.A.A. de Greef (Centrale Expeditie) Voor het diploma Logistiek Ma nagement: W.F.M. Kerkvliet en P.J. Heemskerk (beiden Centrale Logistiek) Voor Ambi HS.2 Systeemontwikke ling: H.R.M. Kolpa (DIM) Voor NGPR-A: P.G.D. van Dorst (IEB) Voor Propedeuse Rechten: F.W.A. Wagtendonk (Centrale Logistiek) Voor Nima-A: C.P. Blokland (Verkoop Thuisverbruik) Voor het deelcertificaat Scheikunde: C. van Helden en W.G. van de Draaij (beiden Brouwen) Voor het diploma Vakgeschoold Schoonmaker: O. Catal (Algemene Dienst) Voor het diploma Heftruck chauffeur EVO: O.A. Alberg, E. Grootveld, P.N.L. Gründmann, K. Harrassi, P. Klinkenberg, C. Ince, F.f.N. Lelieveld en M.P. Rose (allen M.I.T.) Voor het getuigschrift Dirksen In leiding Elektronica A: f. van der Mark (Onderhoud Transport middelen) Voor het certificaat VaPro Leerling wezen Basisoperator: A. Hoppers (Bedrijfskantine), S. Anes, P.F.T. Hurrelbrinck, A. Inocencio, H. Olmez, M.Z. Silva en A. Vianen (allen Verpakken) Voor het basisdiploma Bedrijfsorga nisatie: P.A. Schlaepfer (Verpakken) Voor het diploma Logistiek Ma nagement: M. Berghout (M.I.T.) Bunnik Voor het diploma EVO Vorkhef truckchauffeur: C.M. van Lienden (Intern Transport) Voor Meet en Regeltechniek: B.M. van der Weyden (Verpakken) Voor Nima A: W.H.M. Baaiman (Verpakken) Voor Toegepaste Elektronica: C.G. Versteegh en H. Hendrilcsen (beiden Storingsdienst) Voor Industriële Automatisering: F. van Donselaar (Verpakken) Den Bosch Voor het diploma VAPRO-basisope- rator: W.G.A. Mateusen, J.L. Dono- ro, W.G. De l'Or, A. van Setten en M.J.W. van Valkenburg (allen Verpakken) Voor het diploma TIG-lassen: C.H.L. van Griensven (Technische Dienst) Voor het diploma VOA-3 Bedrijfs kunde: f. Cupems (Technische Dienst) Voor het diploma Management Middenkader I: P.S. Thelen (Verpakken) Voor het diploma LSBL-A: R.H. Kramer, J.J. Mulders en f.M. Ouwers (allen Brouwen) Voor het diploma LSBL-B: R.f.G.M. Coret, P.f.M. van Domme len, W. Fontijn, W.P. Muurmans, M.C. Schut en Th.W.M. van de Wouw (allen Brouwen) Voor het diploma VEV Monteur Elektronische Bedrij fsinstallaties A.F.M. Kooien, J.A. Nendels, W.J. Zaunbrecher en C.F. Guit (allen Technische Dienst) Voor het diploma VEV-MB1 Theorie 2: W.A. Geurtsen en A.T.J. van Osch (beiden Technische Dienst) Voor het SVH Biercertificaat: L.A.H. Pijnenburg (Ontvangsten) Voor het diploma Hardsolderen (HA1): J.A. van de Werf en N. Val kenburg (Beiden Technische Dienst)

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 18