Topmodel showt Heineken Trophy Weir beste clubprofessional Negende Ridderronde Southampton Het topmo del Naomi Campbell was in Southampton voor een pers conferentie over de Whitbread Round the World Race for the Heineken Trophy. De 23-jarige schoonheid onthulde de Heine ken Trophy die bestemd is voor de winnaar van de zeilrace. De Whitbread Round the World Race wordt gesponsord door Heineken en start op 25 sep tember vanuit Southampton. De race duurt negen maanden. Vlaardingen De Schot Rus sell Weir is de winnaar van het Heineken European Cham pionship for Club Professionals 1993. Het evenement vond plaats op de baan van Golfclub Broekpolder in Vlaardingen van Winnaar Weir ontvangt de beker van Raad van Bestuur lid Coebergh 4 tot en met 8 augustus. Weir won het toernooi met een sco re van - 10 en liet daarmee 60 spelers achter zich. De Schot, die les geeft aan de leden van een kleine golfclub nabij Glas gow, legde in '88 en '89 even eens beslag op de eerste plaats. Deze keer was het H. Coe bergh, lid van de Raad van Be stuur van Heineken, die hem de beker overhandigde. Drukte op het Vrijthof tijdens de Negende Ridderronde Maastricht Woensdag 11 au gustus stond het centrum van Maastricht in het teken van de Negende Ridderronde. Op het Vrijthof startten en finishten zo'n tachtig amateurrenners en veertig profs. Ze legden een par cours af rond de diverse Maas trichtse centrumpleinen. Di rect langs de route zijn ruim veertig horecagelegenheden te vinden. Die deden goede zaken tijdens de drukbezochte wieler ronde, waarvan stadsbrouwerij De Ridder hoofdsponsor is. Rond 22.30 uur huldigde De Ridder-directeur Rob Stevens winnaar Ad Wijnands. Hij werd daarbij geassisteerd door Miss Ridderronde, Sandra van de Til- laard.

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 16