Nieuwbouw filterruimte in laatste fase Interview B. van Rompu, directeur Commercie Heineken levert 1500ste kelderbierinstallatie; Amstel Landsfinale Biljarten te Amersfoort Uitgever: Heineken Nederlands Beheer B.V. Hoofdredactie: Peter Everts tel: (071-) 456034 Bossch bedrijfsnieuws met: 11 Nieuw bestuur Heineken fanfare; Goede resultaten tafeltennisvereniging Heineken Den Bosch. En: Uitlevering PC's Heineken Computer Vereniging Sterke bezetting Heineken Open 1993; 12 Heineken centraal op recordschilderij Rotterdam Heineken en Vrumona hoofdsponsors Archeon; Nieuwe vrachtwagens voor drankenhandels Twee uit het vat: Wim van Rongen en 14 Henny van den Bosch uit Zoeterwoude Bierfilm voor horecaonderwijs; Brouwerij Cultuurprijs 15 voor Jan van der Putten uit Den Bosch Interview: Het mediabereik van sponsoring Kroniek Redactie-adres: Postbus 530 2380 BD Zoeterwoude Redactiecommisie: mw. F.N. Tjaarda (voorzitter) dr. J.A. Dop mw. mr. R.A. den Dubbelden drs. D.R. Hooft Graafland drs. F.B. Martens Correspondenten: A. van der Graaf (Rotterdam) mw. M.B.J. van der Linden 's-Hertogen bosch H. Meyer (Bunnik) G.W. Westenberg (Rijssen) Bunniks bedrijfsnieuws met: Familiedagen 1993; Nieuw toegangssysteem met pasjescontrole Opening nieuwe distilleerderij Bols Benelux Ideeënbus en beschrijvingen van de ideeën van Ton Agterberg en Humphrey van Dissel; Bij de achterpagina Amstel Karaoke Show agenda; Vaten voor De Hooiberg; Evenementenpost; Bols likeuren in halve literfles 31 Zoeterwouds bedrijfsnieuws met: Nieuwe biervuller voor proefbrouwerij; Vervanging gelagerseparatoren Alweerweg terug uit Hongarije Redactie: Marguerite de Ruijter- Feenstra Yvonne van Stek-Sanders tel: (071-) 457234/456288 Nieuws: Heineken Crossover Award 1993; Opening nieuw poortgebouw Den Bosch Redactie-assistentie: Esther Boot tel: (071-] 456751 Kort nieuws: Nieuw verfje voor kantoor Den Bosch; 20 Tekeningen Hubba Bubba. En: Amstel Malt Samplingteams Een nieuw vaatje aangeslagen Werken na pensioen of vut Afscheid en jubileum Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de staf dienst In- en Externe Betrekkingen in Zoeter woude, telefoon: (071-J456034. Hobby: Collega Willem van Steijn maakt sportwagens 26 Bij de voorpagina: Drankenhandel Hergarden B.V. in Grou werd onlangs uitgebreid met de eerste drankenhandel vracht wagen in nieuwe Amstel kleuren. Op de foto staat de nieuwe aanwinst voor Bar Discotheek Fire in Leeuwarden. Meer infor matie hierover op pagina 13 van dit blad.

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 2