Familiedagen Vrumona Nieuw toegangssysteem Bunnik Een keer in de vier jaar worden bij Vrumona familiedagen gehouden. De belangstelling daarvoor is altijd groot. Dit jaar namen er in totaal maar liefst 361 personen aan deel. Zij werden ontvangen door Personeelsfunctionaris H. Josemans, die een korte uit leg gaf over de geschiedenis van Vmmona. Hierna volgden drie korte films over Vmmona en het produktieproces bij Heine- ken. Tot slot kregen de fami lieleden een rondleiding door het gebouw, verzorgd door de groepsleiders van de afdeling Verpakken. Bunnik Wie vanaf september een bezoek aan Vmmona brengt, moet voortaan zijn werknemerspas gebruiken om naar binnen te gaan. Het Bunnikse frisdrankenconcern krijgt namelijk een nieuw toe gangssysteem dat met de werknemerspas kan worden geopend. Eerder gebeurde dit al in de vestigingen in Den Bosch, Amsterdam en Rotterdam. bomen te staan. Zo krijgt Produktie twee slagbomen in plaats van één voor zowel het inkomende als uitgaande ver keer. Vrumona-vrachtwagen- chauffeurs krijgen een eigen toegang die eveneens met een pas kan worden bediend. De werknemerspas is overigens ook te gebruiken om de deur van de fietsenstalling èn het poortje te openen aan het Van Dampad (het fietspad dat tus sen Vmmona en de spoorlijn ligt). Het nieuwe systeem wordt in september in gebruik genomen. De hoofdingang van het kantoorgebouw van Vmmona wordt vervangen door een van binnenuit elektrisch bedien- bare deur. Dit is vanaf septem ber de ingang voor bezoekers. Personeel en vaste bezoekers kunnen gebruik maken van een ingang aan de zijkant. Daar komen twee draaideuren, die met behulp van de werk nemerspas bediend kunnen worden. Op en om het Vrumona- terrein komen nieuwe slag- Pioduktie krijgt twee slag- bomen in plaats van één

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 27