Gezamenlijk afscheid drie Heineken-collega's Gezamenlijk afscheid vijf medewerkers Vrumona Bunnik In de bedrijfskantine van Vrumona vond 23 juni een geanimeerde receptie plaats. Hier werd de afscheidsreceptie gehouden van de heren A.H. Banning, P.S. van Oostrom, f. van den Brink, H.H. Davelaar en F. Stuurman. Hoewel de eer ste vier al in respectievelijk ja nuari, maart, mei en 1 juni ge bruik hadden gemaakt van de VUT-regeling, vond het af scheid van alle vijf nu geza menlijk plaats. Directeur Schop hield tijdens de receptie een speech. Hij zei het iedereen van harte te gunnen dat ze ver vroegd kunnen uittreden, maar dat het jammer is voor het be drijf als zovele jaren 'know how' het bedrijf verlaat. Ton Banning was bij Vrumona in dienst sinds 1966. Eerst werkte hij bij de Kwaliteits dienst, later bij de afdeling ver pakken in diverse functies. Het laatst was hij medewerker aan colonne 1. Piet van Oostrom is in 1971 in dienst getreden als vorkhef truckchauffeur. De laatste tijd hield hij zich bezig met export containers. Jan van den Brink kwam in sep tember 1975 in dienst als ma- Zoeterwoude Drie Heine- ken-medewerkers namen 16 ju ni gezamenlijk afscheid. Dit ge beurde tijdens een gezellige receptie in ontvangstgebouw De Hooiberg. Het betrof de heren A.L. van den Bergh, J. Bresser en L. Sacr. 1 Jan Bresser kwam 1 juni 1961 in dienst. Hij begon zijn werk zaamheden op de Elektrotech nische Werkplaats van Heine- ken Rotterdam. In 1973 ging hij over naar Zoeterwoude, waar hij een aantal jaar als groepslei der Revisie Elektrotechniek werkte. Het laatste jaar was hij werkvoorbereider 'WTB' bij de afdeling Verpakken. Arthur van den Bergh is 29 ja nuari 1962 in dienst gekomen bij de Instrumentmakerswerk plaats van Heineken Rotter dam. In 1983 werd hij overge plaatst naar Zoeterwoude. Daar was hij werkzaam op de Meet- en Regelwerkplaats. Eerst als besturingsspecialist, later als besturingstechnicus. Lahcen Ben Alimed Sacr kwam 2 augustus 1971 in dienst in de bottelarij van de Heineken brouwerij in Amsterdam. Sinds 1981 werkte hij in Zoeterwou de als bedieningsman bij de af deling Verpakken. De afscheidsreceptie op 16 juni begon met een gezellige lunch. Daar werden de afscheidne mers toegesproken door hun leidinggevende. Vervolgens vond het officiële gedeelte cuur kon werken. Dat was vooral belangrijk bij zijn werk zaamheden met de voor export bestemde frisdrank. Van Oos trom kreeg een elektrische boor machine aangeboden. Stuur man, die om onduidelijke redenen bij Vmmona Klaas wordt genoemd, noemde hij een harde werker, die weinig ziek is geweest en altijd vrolijk was. Hij kreeg een grote radio namens de collega's. Na de toespraken vond nog geruime tijd een gezellige receptie plaats. Van links naai recht de heien Van den Beigh, Bressei en Saci A plaats, waarbij vele collega's aanwezig waren. Bedrijfsleider Hamers sprak de heren en hun familieleden toe. Hij bedankte hen voor de inzet tijdens de ve le jaren dat ze bij Heineken heb ben gewerkt. Tot slot dankten de heren Van den Bergh, Bres ser en Sacr zelf collega's en be drijfsleiding voor de plezierige tijd bij Heineken en voor hun aanwezigheid op de receptie. chine-operator bij de afdeling verpakken. De laatste twee jaar werkte hij aan Colonne 1. Henk Davelaar werkt sinds 1972 bij Vmmona. Tot 1989 als groepsleider Verpakken, daarna als administrateur in het Cen traal Magazijn. Folkert Stuurman tenslotte heeft sinds zijn indiensttreding in juli 1972 gewerkt als vork heftruckchauffeur. een prettige overlegpartner. Banning kreeg een wereldont vanger aangeboden. Van den Brink kreeg een elektrische grasmaaier. Deze zou de trou we supporter van Wageningen volgens Schop wellicht van pas komen bij het maaien van voet balvelden, in afwachting van het moment dat Wageningen weer zou terugkeren in de voet balsport. Davelaar roemde hij als een groepsleider, die bekend staat als een harde werker. Ook bracht Schop zijn sociale kwa liteiten ter sprake, omdat Da velaar goed kon managen. Da velaar kreeg een bijdrage voor de aanschaf van een fototoestel. Over Van Oostrom zei Schop dat hij goed zelfstandig en se Van links naai rechts de heien Stuurman, Banning, Van den Brink, Davelaar en Van Oostiom yft De heer Schop sprak ook ieder afzonderlijk toe bij het over handigen van de cadeaus. Bij Banning, die jarenlang OR-lid was, noemde hij diens sociale bewogenheid. Hij noemde hem

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 25