Afscheid L. van der Velden 25 jaar J. van Knippenberg Zoeterwoude De heer Jan van Knippenberg, chef Onder houd Produktie Instailaties, vierde 1 juni zijn 25-jarig dienst verband. De heren Ten Hoor en Janszen ontvingen Jan en zijn twee dochters. Hierna vond een receptie plaats in de grote zaal van de Hooiberg, die door de medewerkers van Jans afdeling feestelijk was omgebouwd tot echte Heinekenkroeg. Ten Hoor en Janszen gingen, ge kleed in tapschort, in op de car- Hoofddorp Na 39 dienstjaren nam de heer L.A. Bourier afscheid van Heineken. Hij kwam in 1954 in dienst van de Amstel Brouwerij. In 1983 verhuisde hij met de Cen trale Commerciële Technische Dienst mee naar Hoofddorp. In 1992 verhuisde hij opnieuw, toen het magazijn van de CHTD naar Zoeterwoude werd overgeplaatst. De heren Straat hof en Tervoort spraken tijdens de gezellige receptie de heer en mevrouw Bourier toe. Zij omschreven de heer Bourier als een betrouwbare medewerker, op wie je altijd kon rekenen. Ze zeiden hem te zullen missen en vroegen zich bezorgd af hoe het in de toekomst zou gaan, nu de expert in koffiezetten afscheid nam. De inmiddels gepensioneerde heer Schiet, een voormalig chef, vertelde enkele anekdotes over vroeger. Tot slot kreeg de heer Bourier een koperen ketel aangeboden en een vishengel. En natuurlijk waren er bloemen voor zijn vrouw. Den Bosch Heineken Den Bosch nam 8 juni afscheid van de heer L. van der Velden. Vol gens spreker de heer Van Leeu wen 'een thuisverbruikman in hart en nieren, gewaardeerd bij collega's en klanten. Leen van der Velden trad 1 augustus 1960 in dienst als vertegen woordiger bij de afdeling Thuis- verbruik. Eerst werkte hij in de regio Rotterdam/Den Haag, na een jaar in de regio Den Bosch. Jarenlang zette hij zich in als winkel-, groothandels- en rayonvertegenwoordiger. Sinds 1 januari 1991 was hij mentor van de Speciale Brigade Thuis- verbruik. Daarbij kon hij zijn enorme ervaring overbrengen op de nieuwe vertegenwoordi gers. Namens de collega's kreeg Leen een fietsendrager aange boden. Tot slot haalde de schei dende collega zelf diverse anekdotes op. Tevens bedankte Leen eenieder voor de plezie rige samenwerking en voor de fantastische jaren die hij bij Heineken heeft doorgebracht. rière van Jan van Knippenberg binnen Heineken. Met name diens internationale ervaring in Zaïre stond centraal. Het kader Onderhoud Produktie Installa ties voerde een sketch op over Jans presentaties over het On derhoudsplan. Tot slot gaf Van Knippenberg aan dat hij heeft genoten van de tijd in Zaïre. Hij zei het enorm te waarderen een groot aantal bekenden uit die tijd op zijn receptie te zien. Ook zijn huidige functie bevalt Jan van Knippenberg goed. Vervol gens werd de receptie informeel voortgezet, waarbij iedereen de jubilaris kon feliciteren.

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 24