Dankbetuigingen Overleden In memoriam W. Smit Curasao De heer E.J.G. Hamel is per 9 juni 1993 gedetacheerd voor een periode van vier maanden als management trainee Cost Efficiency Project naar de Antilliaanse Brouwerij N.V. in Willemstad, Curacao (N.A.) Marokko De heer G.A.C.F. Wynen-Demazure is per 26 juni 1993 uitgezonden naar Marokko. De heer Wynen was voorheen gedeta cheerd bij Brarudi S.A.R.L., Burundi als directeur Technique. De heer Wynen zal per genoemde datum de functie vervullen van chef de Production bij Brasserie de Maroc S.A. te Tit Mellil in Marokko als opvolger van de heer M. de Meyere. Papua Nieuw Guinea De heer J. Rosier is per 28 juli 1993 terug gekeerd uit Papua Nieuw Guinea. De heer Rosier was werkzaam als brewery manager bij South Pacific Brewery Ltd. te Port Mo resby, Papua Nieuw Guinea. Singapore De heer H.X.M. Maas is per 1 juli 1993 uitgezonden als assistent area export ma nager naar Heineken Far East Pte. Ltd. in Singapore. De heer Maas was voorheen werkzaam als verkoopleider Regio Noord- Brabant. Hierbij bedanken wij de directie van Heineken voor het prachtige bloemstuk en het drankenpakket die wij voor ons 25-jarig huwelijk mochten ontvangen. Ook veel dank aan mevrouw Van Kooten, die alles prima heeft geregeld. Fam. f. Kosteeg Mede namens mijn vrouw, wil ik de Hei neken directie hartelijk danken voor het mooie bloemstuk en het drankenpakket dat we ontvingen voor onze 40ste huwe lijksdag. Een speciale dank aan mevrouw Van Kooten die dit zo fijn heeft geregeld. Wij zijn zeer vereerd dat er op deze dag aan ons gedacht is. Nogmaals heel veel dank. foke en Bert Brugman Mede namens de familie dank ik u harte lijk voor het mooie bloemstuk, dat we ontvingen bij het overlijden van mijn echt genoot G.A. Salomons. Mijn man heeft altijd met veel waardering over zijn werk bij Heineken gesproken. Daarom deed het ons goed, dat ook bij zijn teraardebestel ling de naam Heineken aanwezig was. Namens de familie C. Salomons-Storm Hierbij bedanken wij de directie en mevrouw Van Kooten voor het mooie bloemstuk en het drankenpakket die wij mochten ontvangen voor ons 40-jarig huwelijk. Fam. L. de Bruijn van Stigt Langs deze weg willen wij de directie en mevrouw Van Kooten hartelijk bedanken voor het mooie bloemstuk en het dranken pakket aangeboden ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. Hartelijk dank. Fam. Masmeijer Het werd een onvergetelijke afscheids receptie vol met verrassingen. Hartelijk dank voor uw aanwezigheid en belang stelling op die 8ste juni. Wij genieten nog steeds na van dit feest. U blijft in onze gedachten. L. v.d. Velden N. v.d. Velden-van Wakeren Mede namens mijn vrouw wil ik Heineken heel hartelijk bedanken voor de prachtige bloemen die ik gekregen heb met mijn 65ste verjaardag. CJ. de Rooy A. de Rooy-van Rooii Mede namens mijn vrouw wil ik ten eerste de Heineken directie hartelijk bedanken voor de belangstelling, de goede wensen, het prachtige bloemstuk en de cadeaus die we op ons 50-jarig huwelijk op 27 mei hebben ontvangen. Het is in één woord geweldig wat Heineken allemaal voor de gepensioneerde medewerkers doet. Vlak na ons feest zijn we weer een dag op reis gegaan. Ook dat is een fantastische dag geworden. Dat kon niet mooier. En dan nog iets. Onze Miryam v.d. Linden met haar groep heeft alles zo goed ver zorgd, die mag ook wel een pluim hebben. Geweldig hoor. Nogmaals hartelijk dank. A. Boer C. Boer-Oranje Op 11 juni waren wij 40 jaar getrouwd. Wij werden op die dag door Heineken verrast met een prachtig bloemstuk, een drankenpakket en felicitaties door mevrouw Van Kooten. Onze oprechte dank daarvoor. Arie en Diny van Sluis Langs deze weg wil ik, mede namens mijn vrouw, oud-collega's en in het bijzonder onze stadsgenote mevrouw Van Kooten, H. Joose en S. Hoekstra bedanken voor het medeleven, de belangstelling, de vriendelijkheid en het begrip na al die vele operaties die ik achter de mg heb. Het heeft mij, alsook mijn vrouw, kinderen en kleinkinderen, de kracht gegeven door te vechten. Wij zullen u niet vergeten. J. Bosch-Mey B. Bosch Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik de directie, Personeelszaken en alle col lega's van Vrumona hartelijk danken voor alle goede wensen, cadeaus en bloemen die ik op mijn afscheidsreceptie mocht ontvangen. Met name de collega's van de C-ploeg, die met een originele en creatieve manier mijn afscheid onvergete lijk hebben gemaakt. Ik dank iedereen voor de jarenlange samenwerking en wens allen nog een fijne toekomst tegemoet. Folkert (Klaas) Stuurman Wij zijn Heineken zeer dankbaar voor de belangstelling, de goede wensen en cadeaus die wij hebben mogen ontvangen met ons 50-jarig huwelijksfeest. Het is verheugend dat Heineken vele jaren na pensionering nog belangstelling toont voor hoogte punten in de privé-sfeer. Nogmaals hartelijk bedankt. C.J. Doomernik en echtgenote Bij deze onze hartelijke dank aan de directie van Heineken voor de attentie die wij mochten ontvangen bij ons 40-jarig huwelijk. Fijn te weten dat je, ook al ben je weg, nog niet bent vergeten. S. Rozendal en echtgenote Hierbij wil ik, mede namens mijn vrouw en kinderen, de Heineken directie bedanken voor het drankenpakket en de bloemen die wij ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk mochten ontvangen. F. Scheffer De heer J. Zellenrath (71) is overleden op 5 juni. De heer Zellenrath is in dienst getreden op 1 mei 1955. Sinds 1 november 1986 was de heer Zellenrath met pensioen. Op 2 juni is de heer M.P. de Vaan (66) overleden. De heer de Vaan is in dienst getreden op 14 september 1970. Hij is op 1 oktober 1991 met pensioen gegaan. De heer J. Lammers (66) is overleden op 12 juni. De heer Lammers is in dienst getreden op 30 mei 1950 als bedienings man in de bottelarij in Rotterdam. Sinds 1 december 1991 was de heer Lammers met pensioen. Op 28 juni overleed na een langdurige ziek te op 54-jarige leeftijd de heer W. Smit. Wolter Smit trad 20 september 1982 in dienst van Heineken. Hij was werkzaam als vorkheftruckchauffeur binnen de afdeling Magazijnen en Intern Transport in Zoeterwoude. Wij hebben de heer Smit leren kennen als een betrokken en vakbekwame collega. Wij wensen de familie Smit veel sterkte toe bij het verwerken van dit verdriet.

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 19