Huwelijken Geboorten Geslaagd Onze dienst verlieten Buitenland 18 Den Bosch H. Boley (Verpakken) met mw. M. van Liempd J. Habraken (Verpakken) met C. de Wijs Mw. M. de Klein (Kantines) met T. van Lieshout Mw. M. van der Loo (PI.Administratie) met P. Stakenburg Horecagebieden B. Schuitema (Drh. Arnhem Administra tie) met mw. C.M. Baakman H.A.M. Tromp (Drh. Eindhoven Maga zijn) met mw. B.W.G. Damen Zoeterwoude M.F.J. Janssen (Brouwen) met mw. K. Verkerk R. de Vreugd (Verpakken) met mw. H.F. de Wit H.W. Janssen (Pl.Administratie) met mw. P. Wiessing P-.J.M. Bruijn (Research and Development HTS) met mw. M.R.P. Gravelotte Buitenland Eline Niyongere Berthe, d.v. P. van der Meulen (Expatriate) Den Bosch Majelle, d.v. E. van Beers (Pl. Administratie) Marit, d.v. F. Kooistra (Verpakken) Kevin, z.v. H. v.d. Wijst (Verpakken) Kimberley, d.v. H. Cortenbach (Brouwen) Bart, z.v. A.J. van Wanrooij (Operationele Planning) en mw. B. van Wanrooij-van Boelcel (Receptie) Maastricht Kyra, d.v. R.P.H. Nelissen (Physieke Distributie De Ridder) Zoeterwoude Shelley, d.v. J.V. da Silva Verpakken Claudia T., d.v. J.N. Silva (Opslag en Intern Transport) Mark, z.v. F. Spierenburg (Onderh. Prod. Installaties) Nouk Gioia, d.v. H.Th. Eising (Marketingonderzoek) Aniek, d.v. H.G.A. Gerdsen (Personeelsdienst) Den Bosch Voor het diploma ROVC, Ind. Electronica: Th. van der Aa, F. van Oorschot, T. v.d. Steen en J. Versteeg (allen Technische Dienst) Voor het diploma LSBL- prim, opleiding B: A. Couwenberg (Brouwen) Voor het basisdiploma Beveiliging: M. de Gier en L. van Linder (beiden Interne Dienst) Voor het diploma Verpakkings processen in de Drankenindustrie: A. van de Horst (Verpakken) Voor het diploma OS/2 Systeem-beheer: J.M. Beckmann (Operationele Planning) Voor het diploma Engels voor gevorderden: Mw. S. Elands - van Dartel (Receptie) Voor het diploma TIG-lassen: J. van den Berg (Technische Dienst) Voor het diploma Hardsolderen: M. van Venrooy en J. van der Kallen (beiden Mechanische Werkplaats) Voor het diploma Uitgebreide Techniek Afvalwaterzuivering: C. Traa (Energiedienst) Voor het diploma EHBO en Reanimatie: H. Welts, P. Rooijens, G. Schultz en J. Siegers (allen Brouwen) en L. van Linder, S. Kwaks, A. Leerintveld en M. de Gier (allen Interne Dienst) Zoeterwoude Voor het diploma Kwaliteitsuitvoerder - KDI: A.M. van Houten (BTD) Voor het diploma HE.O., Introductie Informatievoorziening: mw. I. Rietveld-Lekkerkerker en J.H. Tij- veleijn (beiden BTD) Voor het diploma HE.l, Elementaire Informatica: J.H. Tijveleijn (Brouwen) Voor het diploma HE.2, Elementaire Informatiekunde: J.H. Tijveleijn (Brouwen) Voor het diploma Koeltechniek: C.J. van der Kaay (Energie) Voor het vakdiploma Beveiliging: H. de Wit (Bewaking) Voor het certificaat theorie gedeelte VaPro-A Basisoperator: M. Basar, S.R. Biharie, M.K. Dahmoun, J. van Erlcel, L. Holvast, M. Kus, J.A.M. Pierrot, J.H. Richards, J.A. Rodewijk, S.S. Sahetapy en F. Weise (allen Verpakken) Voor het certificaat theorie VaPro-A Mechanisch Operator: H.J. Broerse, K.B. Koppe en E.E. de Winter (allen Verpakken) Voor het diploma EVO Heftruckchauffeur: J.R. Meilof, D. Slingerland en J. Riethoven (allen M.l.T.) Voor het certificaat Post Hoger Onderwijs Fotojoumalistiek: H.K.M. Arens (In- en Externe Betrekkingen) Voor het certificaat Techn. Engels, nivo 3: G.K. Burgers (Verpakken), B. Burggraaf (B.T.D.), P. Dijkhuizen, P. Hijman en A.M.M. Scholts (allen Brouwen), A.W. Lenting, J.W.M. van der Meer en R.C. Plasmeijer (allen T.D.) Voor het certificaat Applicatiecursus Fysisch/Chemische Analyses: P.M. Adèr, R.W. Overmeer, H. v.d. Plas, A.J.L. Puthaar, R.F.B. Rijnbeek, G. Schaap, F.P.M. Walter en L.M. Wijnands (allen Brouwen), M. Kaan en F.B. van der Linden (beiden Kwaliteitsdienst) Voor het diploma Magazijnmeester: C.J. van Benten, J.M. Holswilder, L.F. Hoogduin, Th.H.M. Zonneveld en F.C. van der Zijden (allen Centraal Magazijn) Voor het Getuigschrift Elektrotechniek voor InstrumentatieTechnicus ICOM- PLC/5 (A.B.): J.H. van Es, G.J.H. de Fuijk, J.W. Haitsma, R.J. Jordans, M. Lucas, P.L. Molenkamp, M.P.A. Roelands, L. van der Tas, F.P.J. van der Vliet en R.C. Waij (allen Technische Dienst) Voor het Getuigschrift Elektrotechniek voor InstrumentatieTechnicus: D. Trimp en S.J.N. van Velzen (beiden Technische Dienst) Voor het certificaat Luchtbehandelings installatie - CLI: H.H. Ibelings (Technische Dienst) Voor het certificaat Siemens SI-15/16: J.W. van Niersen, H. van Vianen en A.M.Th. Warmerdam (allen HTS) (Na een dienstverband van drie of meer jaar) Buitenland H. van Sprang (Expatriate) Zoeterwoude H. Olmez (Verpakken) G.J. Hallink (Project Services HTS) B.J.J.P. v.d. Weijst (Project Services HTS) Argentinië De heer M.M. de Vreede is per 28 juni 1993 teruggekeerd uit Argentinië. De heer De Vreede was werkzaam als project ma nager Quilmes bij Cerveceria y Malteria Quilmes S.A. te Quilmes, Argentinië. De heer De Vreede is thans werkzaam als sec tion head Project Management bij Project Services, H.T.S., Zoeterwoude. Zaïre De heer J.B. Nobrega heeft per 1 juli 1993 onze dienst verlaten. De heer Nobrega was werkzaam als chef de Département Garage bij Bralima S.A.R.L. te Kinshasa, Zaïre. De heer N. Prinsen is per 15 juli 1993 uitgezonden naar Bralima S.A.R.L. te Kinshasa in de functie van chef de Garage. De heer Prinsen was voorheen werkzaam als chef de Bouteillerie bij EKA te Dondo, Angola.

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 18