Muzikaal bestuursnieuws PC;s uitgeleverd Goede resultaten TTV Heineken Den Bosch ra &®EM3SW®3®msI Den Bosch/Zoeterwoude Anne-Marie van Herpen (tele foniste/receptioniste H'Bosch) is benoemd tot secretaris van de Heineken Fanfare. Zij volgt Jo van Berkom (Interne Dienst H'Bosch) op, die vice-voorzitter van het fanfarebestuur is ge worden. Anne-Marie was sinds een jaar tweede secretaris. Die functie wordt nu ingevuld door Gerrit Vissers (Technische Dienst H'Bosch). Tinie Kwaks (Technische Dienst H'Bosch), tot voor kort vice-voorzitter, vond het na tien jaar welletjes. Hij blijft actief musicerend lid van de Heineken Fanfare. Nog meer muzikaal bestuurs nieuws: De Heineken Blues band is sinds kort een officiële Heineken personeelsvereni ging. Het bestuur bestaat uit voorzitter Peter Everts (In- en Externe Betrekkingen), secre taris Hans Marck (Beheer Tele communicatie/Netwerken) en penningmeester Michel Müh- lebach (Technische Dienst Z'Wou). De P.V. Heineken Bluesband betrekt binnenkort een eigen oefenruimte op het terrein van Heineken Zoeter- woude. Het nieuwe bestuur van de Heineken Fanfare, met van links naar rechts: Gerrit Vissers, Anne-Marie van Herpen en fo van Berkom De tafeltennisvereniging TTV Heineken uit Den Bosch hield onlangs haar jaarlijkse toernooi. De resultaten zijn volgens de toer- nooi-organisatie bijzonder goed te noemen. Jan van de Wiel en Leo van Grunderbeek behaalden respectievelijk de eerste en tweede plaats in de Eerste Klasse. Ad van Maanen en Marco van Dalen werden eerste en tweede in de Tweede Klasse. Anton van de Wielen en Raymond Bosz bezetten de eerste en tweede plaats in de Derde Klasse. En Dinie Kouwenberg en Corina van Gelder werden eerste en tweede in de Vierde Klasse. Alle deelnemers ontvingen na afloop van de wedstrijden een aandenken aan dit toernooi. Wie meer informatie wil over tafeltennis bij Heineken of wie lid wil worden, kan contact opnemen met Fred van Mil (toestel 322 in Den Bosch) Bunnik Alle deelnemers aan het pc-privé project van de Heineken Computer Vereni ging (HCV) konden woensdag 16 juni hun nieuwe aanwinst ophalen. Dat gebeurde in ver schillende vestigingen in ons land, zoals op de foto bij Vmmona in Bunnik. In totaal hebben ongeveer driehonderd leden een computer bij de ver eniging besteld. Ruim twee honderd van hen bestelden het snelste type, de 486. Fred van Beveren van de HCV over de uitlevering: "Zowel tijdens, als direct na de uitleve ring zijn we overstelpt met vragen. Veel vragen hadden betrekking op het installeren en het gebruik van Windows. De telefoon heeft bij de be stuursleden in het gehele land tot in de kleine uurtjes rood gloeiend gestaan. Uit de vele positieve reacties blijkt, dat we zonder meer kunnen spreken van een geslaagd project. Aan gezien er toch veel mensen alsnog voor een project-pc in aanmerking willen komen, wordt overwogen om na de vakantie een 'inhaalronde' te organiseren." Wie hiervoor be langstelling heeft en alsnog een Tulip PC of Star-printer wil bestellen, kan een brief sturen naar Fred van Beveren, BK 236 in Zoeterwoude. Meer infor matie over een mogelijke ver lenging van het pc-project volgt op de publikatieborden. Windows Omdat veel mensen vragen hadden over het gebruik van Windows, geeft Van Beveren nog de volgende tip: "Voor ongeveer twintig gulden zijn er in de boekhandel goede hand boeken te koop van Prisma over Dos 6.0 en Windows 3.1. Die kan ik aanraden."

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 11