Collectief afscheid 12 mei Van links naar rechts: A.M. Morais, J.A. Rodrigues, G.H.Schmied, J.K.J. Nieuwpoort, G.C. Verhaar-Scharff, C.H.J. Westheim Zoeterwoude Tijdens een ge zellige receptie in ontvangstge bouw De Hooiberg werd op 12 mei afscheid genomen van de dames G.H. Schmied en G.C. Verhaar-Scharff en van de he ren J.K.J. Nieuwpoort, A.M. Morais, J.A. Rodrigues en C.H.J. Westheim. De heer Ten Hoor sprak de zes en hun fami lieleden en/of vrienden toe en dankte hen voor de vele jaren die zij bij Heineken hebben ge werkt. Als dank voor de vele ja ren van prettige samenwerking werden de afscheidnemers op een feestelijke lunch onthaald. Allen werden tijdens de lunch toegesproken door hun directe chef. In de bar werd ter afslui ting nog een drukbezochte receptie gehouden, waarbij verschillende collega's van de gelegenheid gebruik maakten om afscheid te nemen. Ook hier waren het de goede wensen en woorden van dank die de boventoon voerden. Natuurlijk werden vele herinneringen op gehaald en anekdotes verteld. De heer Nieuwpoort (afdeling Brouwen) kwam 12 maart 1953 in dienst bij de mouterij als medewerker. In 1959 werd hij tweede hulptrommelmouter, later eerste hulptrommel mouter. In 1966 volgde zijn benoeming tot sloeper in de Gistkelder. Na de sluiting van de Mouterij, kwam de heer Nieuwpoort in het Brouwhuis terecht aan de Mauritskade. In 1982 volgde zijn overplaat sing naar Zoeterwoude, waar hij in 1988 tweede assistent Brouwen werd. De heer Morais kwam op 15 maart 1978 in dienst bij Heineken Zoeterwoude in de bottelarij. Hij werd hier be dieningsman van de afdeling Verpakken, ploeg 4. Deze functie bekleedde hij tot zijn afscheid op 12 mei. De heer Westheim (PUM) kwam 4 juni 1958 in dienst bij de Expeditie als bijrijder. Later werd hij reserve lorrie rijder en weer later lorrierijder. In 1977 bekleedde hij de functie van controleur bij de Interne Dienst. In 1979 werd hij portier. In 1987 kwam de heer Westheim in het Per soneels Uitgiften Magazijn Zoeterwoude terecht als assis tent beheerder. De heer Rodrigues (afdeling Verpakken) begon zijn Heine ken loopbaan op 12 juli 1971 in de bottelarij als medewerker. Twee maanden later werd hij bij Vrumona gedetacheerd. Acht jaar later volgde de over plaatsing naar Zoeterwoude. Mevrouw Verhaar-Scharff (In terne Dienst) kwam 6 januari 1975 in dienst als kantoorem ployé tekenkamer CTA. Later werd zij secretaresse van de ad junct-directeur Centrale Tech nologie en secretaresse van de Technische Directeur Buiten land. In 1985 startte zij haar werk op het secretariaat van HTB, afdeling Europa. Op 20 juni 1988 volgde haar benoe ming tot administratief mede werkster bij de Interne Dienst. Mevrouw Schmied (Bedrijfsin- koop) kwam 1 november 1960 in dienst als kantooremployé Bedrijfsbureau bij Heineken Rotterdam. In 1962 kreeg zij eenzelfde functie bij Produktie administratie. In 1974 volgde haar overplaatsing naar Zoeter woude, waar zij op 1 november inkoopster van de afdeling Bedrijfsinkoop werd.

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 29