Collectief afscheid 28 april Zoeterwoude Zes medewer kers hebben 28 april collectief afscheid genomen van Heine- ken. Zij deden dat met een ge zamenlijke afscheidsreceptie in ontvangstgebouw De Hooi berg. De zes zijn de heren M.A. van Hees (Onderhoud Produktie en Installaties), J. Robavs en Th. Bulte (beiden Mechanisch On derhoud Brouwen en Energie), A. Slager en L. Diosdado Torres (beiden Verpakken) en H.M. So ares (Magazijnen en Intern Transport). De receptie begon om 12.00 uur met de ontvangst van de zes medewerkers en hun familieleden. Daarna werd een koud buffet genuttigd. Tijdens het eten werden de zes toege sproken door de leidinggeven den over de loopbaan, aange vuld met een persoonlijke noot. De heer Hamers sprak de zes in de eigen taal toe. De heer Van Hees kwam 4 juli 1966 in dienst van Heineken als voorman van de Mechani sche Werkplaats te Rotterdam. Later werd hij chef Storings- ploeg van de Technische Dienst. In 1973 volgde de over plaatsing naar Zoeterwoude, waar Van Hees bij de afdeling Onderhoud en Energie Alge meen terecht kwam. In 1985 kreeg hij de functie van wachtchef Storingsdienst. De heer Robavs kwam 24 juli 1972 in dienst van Heineken als lasser/leidingsmonteur van de Mechanische Werkplaats te Rotterdam. In 1973 volgde de overplaatsing naar Zoeterwou de. Op 20 februari 1992 werd de heer Robavs monteur Werk tuigbouw. De heer Slager kwam 24 juni 1963 in dienst van Heineken Rotterdam als medewerker Biermagazijn. Een maand later werd hij medewerker van de Klusterpakmachine in de Bot telarij. In 1969 werd hij mede werker Inpakmachine en in 1970 bediende van de acht- koppige tandem. Drie jaar later werd hij benoemd tot etiket teerder, waarna de overplaat sing volgde naar Zoeterwoude. Op 1 december 1986 werd de heer Slager bedieningsvakman op de afdeling Verpakken. De heer Bulte kwam 3 augus tus 1953 in dienst bij de Elek trotechnische Dienst aan de Mauritskade in Amsterdam. Na functies als elektrotech nisch specialist, voorman Elek trotechnische Werkplaats en wachtchef Storingsdienst volg de in 1981 zijn overplaatsing naar de Van der Helststraat in Amsterdam. Vier jaar later werd hij hier chef Interne Toelevering. Na de sluiting kwam de heer Bulte naar Zoeterwoude waar hij artikel- manager/ coördinator projecten werd op de afdeling Brouwen en Energie. Op 1 maart 1992 kreeg hij eenzelfde functie op de afdeling Mechanisch Onder houd Brouwen en Projecten (T.D.). De heer Soares kwam 15 april 1965 in dienst van de Em ballage te Rotterdam. In 1974 volgde zijn overplaatsing naar Zoeterwoude, waar hij vork heftruckchauffeur werd bij Magazijnen en Intern Transport. De heer Diosdado Torres trad 17 april 1967 in dienst als medewerker Bottelarij aan de Mauritskade te Amsterdam. In 1970 werd hij schouwer op de Bottelarij. Twaalf jaar later volgde zijn overplaatsing naar Zoeterwoude als bedienings man BottelarijIn 1983 werd hij controleur fustenmateriaal en in 1991 industrieel schoonma ker van de afdeling Verpakken. Na de toespraken bedankten de afscheidnemers Heineken voor de uitstekend verzorgde recep tie en voor de periode die ze bij Heineken hebben gewerkt. Hierna wensten zij iedereen alle goeds toe. Van links naar rechts: H.M. Soares, M.A. van Hees, Th. Bulte, L. Diosdado Torres, A. Slager, f. Robavs

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 28