Lezersactie Rivella horloges verlengd Amsterdam/Bunnik/ Leeuwarden/Zwolle De oud-medewerkers van Amster dam, Bunnik en Leeuwarden/Zwolle konden kiezen uit de data 17, 18, 24, 25 of 27 mei voor hun jaarlijkse uit stapje. Het programma bestond dit keer uit een bezoek aan Rosmalen: het Autotron en het landgoed Scha- luinen, waar een boswandeling werd gemaakt onder leiding van een jacht meester. Ook bestond hier de moge lijkheid om actief bezig te zijn met kruisboogschieten, bowlen, midget- golfen of oud-Vlaamse kasteelspelen. Verder waren er veel belangstellen den voor de fietstocht door de Belgi sche Kempen. Het programma voor de oud-mede- werkers uit Leeuwarden en Zwolle speelde zich af in Dolfinarium Har derwijk en Partycentrum Edda Huzid te Voorthuizen voor een huifkar tocht en een diner-dansant. nieuwe vragen. Hoe heet de Haagse kunstenaar, die de hor loges voor Rivella heeft ont worpen? Uit welk land is Rivella oorspronkelijk afkom stig? We geven de volgende aanwijzingen: het antwoord op de eerste vraag kunt u vinden in Vers van 't Vat 3/1993 en het antwoord op de tweede vraag op een Rivella-etiket. Als u wilt meedingen naar een van de tien horloges, dan kunt u tot 6 juli een briefkaart zenden aan: Redactie Vers van 't Vat, kamer 2.343, postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude. Schrijf behalve de antwoorden ook uw naam, afdeling, persoonsnummer en adres op de kaart. De horloges worden verloot onder de inzenders van een goede oplossing. In het maartnummer stelden we drie vragen, die betrekking hadden op de nieuwe commer cial van Rivella en het exclu sieve horloge. Op 7 mei, de uiterste inzenddatum, waren echter slechts drie briefkaarten binnengekomen, en dan nog met onjuiste antwoorden. Uit telefoontjes, die we binnen kregen over de actie, weten we dat er zeker wel belangstelling was voor de horloges. Alleen...de vragen waren blijk baar te moeilijk. Het lied 'This strange effect' was natuurlijk van Dave Berry. De stem die in de TV-commercial te horen was, was van de mannelijke helft van het duo Theo en Thea. Dat de horloge-ontwerper uit Den Haag afkomstig is, stond vermeld in de actie-halshanger om de hals van de flessen Rivella, die in die periode in de winkels werden verkocht. Die flessen zijn echter allang uit verkocht. Daarom nu twee

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 27