25 jaar G.J.M. Witteveen 25 jaar P. van Baarle Afscheid Th. van Houten Zoeterwoude De heer G.J.M. waarin Jan als brouwer en tech- Witteveen, account-manager noloog in Afrika werkte. De Department Support van HTS, twaalf jaar die daarop volgden vierde 13 mei zijn 25-jarig werkte Jan in de brouwerij Zoe- dienstverband bij onze onder- terwoude en later bij HTS als neming. Jan werd samen met account-manager over het ge- zijn vrouw, dochter en zoon bied de Western Hemisphere, ontvangen door de heer Van Limburg Stirum, waarna hij de Ook in deze functie reist Jan gouden speld kreeg opgespeld. veel. Mevrouw Hofs sprak over Tijdens de receptie spraken me- de periode dat Jan afdelingschef vrouw Hofs en de heer Sloot- Brouwen in Zoeterwoude was. weg de jubilaris toe. Beiden gin- Zij zei Jan te hebben leren ken- gen in op de loopbaan van Jan nen als een praktisch ingesteld Witteveen. De heer Slootweg brouwer, met veel gevoel voor sprak over het internationale de mens en met behoefte aan karakter van de eerste elf jaar, samenwerking. Katwijk Op 2 april vond in Katwijk de afscheidsreceptie plaats van de heer Th. van Houten. De heer Van Houten, 'Doms' voor zijn vrienden en collega's, trad 37 jaar geleden in dienst bij Drankenhandel Lafeber. Hij heeft bijna zijn gehele loopbaan bij deze dran kenhandel doorgebracht. Op de laatste paar maanden na. Per 1 maart 1993 werden namelijk de drankenhandels Lafeber en Toonen (Noordwijk) samenge voegd tot een geheel nieuwe drankenhandel in Katwijk, de nieuwe werkplaats van Doms. Vandaar dat hier de receptie werd gegeven. Doms werd toegesproken door de heren Marijnen en Van Teylingen. Na afloop kreeg hij een envelop met inhoud voor zijn grote hob by: het vissen. Na het officiële gedeelte beleefde Doms temid den van zijn vele familieleden, vrienden en collega's, nog een zeer geanimeerde receptie. Zoeterwoude De heer P. van Baarle, medewerker Remu- neratie Beloningssystemen Hu- man Affairs Expatriate Staff, vierde 17 mei zijn 25-jarig dienstjubileum bij Heineken. Hij werd toegesproken door de heren Hofhuis en Boskamp. De eerste spreker vertelde iets over de loopbaan van Piet, van kan tooremployé tot en met zijn huidige baan als medewerker Beloningssystemen. Boskamp memoreerde ondermeer de sportieve activiteiten, zoals Piets deelname aan de Heine ken voetbaltoernooien. Ook SDraken nog twee van Piets goe de vrienden de aanwezigen toe. De afdeling Human Affairs Ex patriate Staff verzorgde een op treden met de 'Piet van Baarle no limits Heineken House mix' op House muziek. Piet zei tot slot in de afgelopen 25 jaar hele leuke dingen meegemaakt te hebben, zoals "het organiseren van jongerenfeesten in de jaren zeventig" en het meedoen aan de "thans helaas niet meer georganiseerde sportdagen". Hij besloot zijn toespraak met de woorden: "Ik ben trots dat ik bij Heineken werk. Mensen proost!"

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 24