Zachtere smaak Sourcy Amstel Brouwerij Amstel Gold Promotie Antwoordnummer 7672 1000 PA Amsterdam AMSTEL C%j/M j|,rA<vAou^ In de maand juni informeren commercials de consument over de smaakwijziging. Het uitzendschema tot eind juni: 25/6 RTL4 18.15 uur Nederland 2 21.28 uur 26/6 Nederland 3 23.16 uur Nederland 1 23.22 uur 27/6 Nederland 1 21.17 uur 'BIER Frankeren met een postzegel van 70 cent. Bunnik Sourcy heeft spran kelend nieuws. Of eigenlijk: minder sprankelend nieuws. Want Sourcy mineraalwater De toevoeging van de juiste, lagere hoeveelheid koolzuur luistert heel nauw. Alfred Bouwer van de Kwaliteitsdienst bij Vrumona controleert Sourcy daarom streng op het koolzuur gehalte heeft onlangs het koolzuurge- halte enigszins verlaagd. Door dat Sourcy een tikkeltje minder koolzuurhoudend is, komt de zachte smaak nog beter tot zijn recht. Sourcy speelt daarmee in op buitenlandse onderzoeken, die uitwezen dat de consumen ten de voorkeur gaven aan waters met een iets lager kool- zuurgehalte. Uitgebreid onder zoek in eigen land bevestigde dit. De nieuwe lichtgewicht glazen fles, waarin Sourcy vanaf komend najaar te verkrijgen is "Door het koolzuurgehalte te verlagen, wil Sourcy zich nog beter onderscheiden van de concurrenten. De markt van bron- en mineraalwaters is groot en voor vele consumen ten lijken de merken gelijk aan elkaar. Daarom is het belang rijk jezelf duidelijk te profileren in die markt", legt product ma nager Anita Lenterman uit, "In de afgelopen jaren is de afzet van Sourcy sterk gegroeid. In vijf jaar tijd is het volume maar liefst verdubbeld. We hopen dat deze groei zich ook de komen de jaren doorzet. Daarom wer ken we er hard aan het eigen ka rakter van Sourcy te benadrukken." Nieuwe fles Nog meer nieuws van Sourcy is in het najaar te verwachten. Dan brengt Sourcy mineraal water namelijk een geheel nieuwe glazen fles op de markt. Nieuw van vorm èn nieuw van gewicht. Nieuwe technolo gieën maken het mogelijk dat de lichtgewicht fles 490 gram zal wegen. Dat is bijna de helft van het gewicht van de huidige glazen fles. Die weegt namelijk 960 gram. Voor de consument is dat een duidelijk voordeel. Een kunststof coating over de fles garandeert de veiligheid. Deze beschermlaag zorgt dat de fles bij breuk niet uit elkaar spat. Persoonlijke boodschap: Afzender:

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 22