Gun je beste vriend Amstel Gold Amstel Gold. Dat gun je je beste vrienden. Het speciaalbiersegment in Ne derland is de afgelopen jaren fors gegroeid. Amstel Gold groeide zelfs sneller dan het to tale segment. Opvallend, want die toename is gerealiseerd met weinig advertenties of acties. Om die stijgende lijn extra te ondersteunen, start 12 juli een speciale Amstel Gold-promo- tie. Centrale vraag: "Mogen wij een van uw beste vrienden trak teren op Amstel Gold?" Arian van der Linden (product manager Amstel line-exten- sions): "Het is een actie waarbij de huidige liefhebbers optreden als ambassadeurs van Amstel Gold. De consumenten vinden op de sixpacks gedurende an derhalve maand een folder met daaraan vast een kaartje. Daar mee kunnen zij een goede vriend(in) laten kennismaken met Amstel Gold. Op het kaart je is ruimte voor naam en adres èn voor een persoonlijke bood schap. Het kaartje wordt opge stuurd naar de brouwerij en wij zorgen ervoor dat die goede vriend thuis een flesje Amstel Gold in een speciale geschenk verpakking ontvangt. Verge zeld van genoemde persoonlij ke boodschap, een geld- terug-bon van twee gulden (te gebruiken bij de aankoop van een sixpack Amstel Gold) èn een bedankkaartje dat kan wor den teruggestuurd naar de aan melder. Bovendien krijgen de schrijvers van de 50 meest ori ginele persoonlijke boodschap pen een doosje Amstel Gold- glazen. Zo proberen we de groep Amstel Gold-liefhebbers te vergroten. Het grote voordeel van deze manier is het per soonlijke tintje. Wanneer een vriend of vriendin je vertelt hoe lekker hij of zij Amstel Gold vindt, heeft dat meer impact dan wanneer een onbekende dat doet." De actie duurt tot eind augustus. Personeels-actie Voor de lezers van dit blad is een speciale Amstel Gold-actie georganiseerd. U kunt als een ware ambassadeur een vriend of vriendin een flesje Amstel Gold laten toesturen. Deze gou den kans mag u niet missen! Vul daarom snel bijgaand kaart je volledig in en stuur het op (verzending kan via de interne post of de PTT). r~" Alles in blokletters invullen a.u.b. Uw persoonlijke boodschap kunt u schrijven op de andere zijde van deze kaart Afzender: Naam: M/V Voorletters: Adres: Postcode: Woonplaats: Personeelsnummer: Ik wens wel/niet op de hoogte te worden gehouden van toekomstige Amstel Gold activiteiten. Stuur een fles Amstel Gold naar: Naam vriend(in): M/V Voorletters: Adres: Postcode: Woonplaats: AMSTEL 'BI IR

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 21