Buitenland Onze dienst verlieten Dankbetuigingen J.E. Veenman, H. Elema, A. Ritman, B. Schuitema, J. van Daele, S. Verbunt, M. Vinl<; G. Luchten- berg, W. de Wit, J. van Berlo, J. Koole, K. Schotanus, J. Goderie, P. Kruip, A. Vooistra, H. Stoof, P. Goudswaard, W. Bour, B.J. Grootes en W. v.d. Heiden. Zoeterwoude Voor het diploma Logistiek Management: R. Robbers (Centrale Logistiek) Voor het diploma Reclame-A: Mw. S.M.H. van Hamond (Marketing) Bahamas De heer E.S. Roersma is per 1 juni 1993 voor een periode van drie maanden uitgezonden naar Nassau op de Bahamas als brouwer van de Commonwealth Brewery Ltd. Singapore De heer L.M. Harinck is 27 mei 1993 teruggekeerd uit Singapore. Hij was daar gedetacheerd bij A.P.B.(S)., Singapore in de functie van instrumentation engineer HTS. Papoea Nieuw Guinea De heer A. Bosma is per 1 juni 1993 voor een periode van drie maanden als management trainee distribu tion project uitgezonden naar S.P. Holdings Ltd. in Port Moresby, Pa poea Nieuw Guinea. De heer J.H.J. van der Zande is per 1 juni 1993 uitgezonden als chief eng ineer naar S.P. Holdings Ltd. in Port Moresby, Papoea Nieuw Guinea. Rwanda De heer Q.A.C. van Loon zal per 1 juli 1993 definitief naar Nederland terugkeren. De heer Van Loon was werkzaam als chef Service Entretien te Gisenyi, Rwanda. Zaïre De heer R. de Koning is per 15 mei 1993 in dienst getreden en zal worden uitgezonden als auditeur interne bij Bralima S.A.R.L., te Kinshasa, Zaïre. Duitsland De heer L.L.H. Coolen zal per 1 juli 1993 worden uitgezonden naar Duitsland. De heer Coolen was werkzaam als assistent area export manager bij Heineken Far East te Singapore. De heer Coolen zal per deze datum de functie vervullen van horeca manager Key Accounts bij Heineken Deutschland te Düs- seldorf. (Na een dienstverband van drie of meer jaar) Zoeterwoude M.A.M. v.d. Geest (Bedrijfskantine) W.P. Swagers (Bedrijfskantine) Rotterdam L.K. Litzau (Postkamer) Langs deze weg wil ik u allen harte lijk danken voor uw aanwezigheid, de geschenken en de goede wensen voor de toekomst ter gelegenheid van mijn afscheidsreceptie. Het ge heel zal nog lang in mijn geheugen blijven als een hartverwarmend afscheid. Ik wens u al het goede voor de toekomst. Gré Schmied Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik iedereen van harte bedanken voor de belangstelling en de attenties die ik heb mogen ont vangen ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum. fan Witteveen Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik de directie, Perso neelszaken, chefs, groepsleiders en collega's hartelijk dank zeggen voor alle goede wensen, attenties en bloemen die ik op mijn afscheids receptie mocht ontvangen. Ik zal met genoegen nog veel terugkijken op deze onvergetelijke dag. f. Robavs Vrijdag 2 april ben ik door Heineken Den Bosch in de gelegenheid gesteld afscheid te nemen van vele bekende en onbekende collega's. Deze goed verzorgde en gezellige dag zal mij nog lang bijblijven. Mede namens mijn vrouw wil ik graag iedereen hartelijk bedanken die zich hiervoor hebben ingezet met name de Direc tie en Personeelszaken. De overwel digende belangstelling heeft mij goedgedaan evenals de waarderende woorden, cadeaus en mooie bloe men die ik in ontvangst heb mogen nemen. Graag wil ik nog iedereen bedanken die door omstandigheden niet op de receptie aanwezig kon den zijn voor de goede samenwer king in al die jaren. Verder wens ik iedereen die nog actief blijft veel ge luk en sterkte toe voor de toekomst. Wies en Gerda Sperber Mede namens mijn vrouw wil ik mijn oud-collega's en hun echtgeno ten vriendelijk bedanken voor het geweldig medeleven tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis. Ook waren wij zeer verrast bij mijn thuiskomst met de prachtige fruitmand. Allen daarvoor heel hartelijk dank. fan en fanny Slot Mede namens mijn vrouw wil ik u onze dank betuigen voor de cadeaus die we op ons 50-jarig huwelijks jubileum van u mochten ontvangen. We waarderen het ten zeerste dat aan ons als niet-actieven wordt gedacht. M. Caljouw Hiermee dank ik u voor het fraaie bloemstuk dat u schonk bij het overlijden van mijn man Jan Wals (gepensioneerd chef Loonadminis tratie). U nogmaals dankend, hoogachtend, L. Wals-Huisman Mede namens mijn vrouw en kinderen betuig ik mijn dank aan de directie van de Heineken Brouwerij. Het geschenk en het mooie bloem stuk ter gelegenheid van ons 40-ja- rig huwelijk hebben ons blij verrast. Ook degenen die ervoor gezorgd hebben dat wij dit alles op zo'n fees telijke maar vooral ludieke wijze mochten ontvangen, zeggen wij hartelijk danlc. B.L.f. Bakker Hierbij wil ik mede namens mijn familie iedereen hartelijk dank zeggen voor de bloemen en de wel gemeende wensen. Door de goede organisatie en verzorging is deze dag voor mij onvergetelijk geworden. Ik wens u allen veel goeds toe. M.A. van Hees Het afscheid van Heineken op 29 aprü was overweldigend. De cadeaus, bloemen, brieven en telegrammen en natuurlijk de grote belangstelling in de Raadskelder, hebben gezorgd voor een onuitwisbare herinnering. Iedereen die op welke wijze dan ook hierin heeft deelgenomen onze welgemeende danlc. L.K. Litzau (vervolg Kroniek zie pag. 30)

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 19