Huwelijken Geboorten Geslaagd Horecagebieden A.I. Stap (Drankenhandel Hoofd dorp Administratie) met I. van der Laan R.B. Boersen (Brabant) met C.M.T. Vink Zoeterwoude E.W.M. van Steekelenburg (Planning Control Bier) met C.C.M. Prinz Amsterdam Marie-Louise, d.v. W.H. Ubbink (Corporate Production Coordina tion) Horecagebieden Wouter, z.v. W. van Tongeren (Ad ministratie Gelderland/Overijssel) Leila, d.v. C. Loendersloot (Horeca Technische Dienst Randstad) Joep Hidde, z.v. B.J.M. Pas (Gelderland/Overijssel) Chantal, d.v. mw. A. Leistra- Machiela (Drankenhandel Grou) Katwijk Iris, d.v. C.H. van den Knaap (Proseco) Zoeterwoude Edward, z.v. mw. M.C. Brugmans (Research Development HTS) Pieter, z.v. mw. J.C. Sevenster- Haverkate (Loopbaanontwikkeling HNB) Thomas, z.v. mw. I.P. van der Horst-Feenstra (furidische Zaken) Jessica, d.v. R.W. Dukker (Regionale Verkoop Thuisverbruik Noord Nederland) Deborah, d.v. H.T. v.d. Berg (Opslag Intern Transport) Sascha, d.v. M. Berghout (Opslag Intern Transport) Antonio, z.v. J.B. Dias (HIR) Jerry, z.v. G.A.M. van Rijn (Kelders) Diverse vestigingen Voor het diploma Al: W.M. Groen in 't Woud (Commercial Services); W. Molmans (Export Duty Free); P. Mes (Information HTS); M.J. Opdam (Quality Control Laboratory); E. Romijn (vertegenwoordiger Horeca); M.T.M. van Haaren (secretaresse bedrijfsleider H'Bosch); R. Robbers (Centrale Logistiek); L.A. van Haastrecht (Concern Marketing); A. Brans (Development Centre EFI/HTS W.A. de Meris (Export Duty Free); P.F. Kleiss (vertegenwoordiger Horeca); C.A.D. de Quillettes (Centrale Produktie Inkoop); L.J. van Haaften (Distribution Logistics); M.J.A.M. Peters (Marketing); A. Bosma (Management trainee); R. v.d. Graaf (Marketing); R. Mooij (Planning Control Produktie); R.C.J. Mulder (Sector Personeelsdienst Z'Wou); R.R. Nixdorf Sensoric Product Characterisation); P.H. van Noort (Planning Control HTS); M.J. Turlings (Physieke Distributie); H.J. Foppen (Horeca Technische Dienst); H.G.A. Gerdsen (Sector Personeelsdienst Z'Wou); P. v.d. Gust (Interne Accoxmtants Dienst); J.P.A.M. v.d. Jagt (EFI); T.F. van Lambaart (Management trainee); J.C. Sloos (Centrale Produktie Inkoop); J.W. Welberg (Planning Control Produktie); L. van Tol (Technical Training); C. Blokland (Thuisverbruik); W. Houck (Management trainee); J.M. Droogh (Environmental Affairs); J.V.W.L. Heggelman (vertegenwoordiger Horeca); J. Houweling (vertegenwoordiger Horeca); S.L.M. Siemer (Bedrijfsbureau Produktie); H. Stenken (PP&CE EFI/HTS); M.M. Burggraaf (Quality Control Laboratory); J. Bouwmeester (Proseco); H.H. van Dam (Produktie Planning Control); O. Donker (Export Duty Free); U.W.M. Sobocinsky (HTS Translations); I. Kaanen (V.d. Akker-Haring); P.P. van Styrum (Export Management Concern); R. Italianer (Marketing); P. Hamer (Bedrijfsbureau Brand); P.A.F.M. van Campen (Marketing); M. Koelewijn (Interne Accountantsdienst); S.E. v.d. Zwart (vertegenwoordiger Horeca); A.G. v.d. Hoorn (V.d. Akker-Haring); A. Meerkerk (Technical Training); C. Zuyderduyn (Bedrijfsbureau Produktie Z'Wou); L.D.G. van Driel (Physieke Distributie); M.K. Ririassa (Technical documentation centre); R. Barends, D. Bliek, R. Bourius, J. van Duinen, J.E.W. van Gaal, J.O. Roelsma, H. de Wilde (alien vertegenwoordiger Thuisverbruik) Amsterdam Voor het diploma Management Assistente I: Mw. S.C. Groenbos (REM West. Halfrond (ex. U.S.A.)/Afrika) Voor het diploma Internationale Marketing en Export Management: A. van Giessen (Export Duty Free) Bunnik Voor het diploma Toegepaste Elec tronical A.Th. Meurs (Storingsdienst) Voor het diploma NIMA Marketing B: R.M. Groeneweg (Marketing) Voor het diploma Elektrisch Scha kelen: C.E. Coumans (Storingsdienst) Voor het diploma Basisopleiding Be drijfskunde en Management: L. Knol (Expeditie) Voor het diploma Heftruck chauffeur: B. Kocer (Intern Transport) Voor het diploma Middelbaar Voortgezette Opleiding Verpakken: T.H. Bos (Procestechnologie) Horecagebieden Voor het diploma Management As sistente I: C.A. Schuiling (Planning Administratie) Voor het diploma Leergang Physie ke Distributie: R. Valkhoff, M. van Herk,

Vers van 't Vat | 1993 | | pagina 18